• / 3
ülkemizin apaçilik üst limiti belirleyen konvoy. bu ülkeden her geçen gün biraz daha soğumama sebeptir. evlenip ürüyor olmaları ise işin ironi kısmıdır.
Haberde şöyle diyor.

TEM’de düğün konvoyunda otoyolu kapatarak drift atan iki şahıs polis tarafından yakalandı. Haklarında adli işlem başlatılan şahıslardan, “Yanlış yaptık kabul ediyoruz. Gençliğimize verin” dedi.

TEM Otoyolu’nda geçtiğimiz günlerde Özcan Ö.’nün düğün konvoyunda araçlar TEM’i kapatarak bir süre drift atmışlardı. Olayın ardından çalışma başlatan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sivil trafik ekipleri drift yapan iki genci gözaltına aldı. Gökhan U. (30) ve Ramazan A. (30) isimli zanlılar Gayrettepe’de bulunan İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’ne getirildi.
Polise ifade veren zanlılara "trafiği tehlikeye düşürmek" suçundan 200'er lira para cezası kesilirken, ehliyetlerine el konuldu. Adli işlemler için Ayazağa Polis Merkezi’ne teslim götürülen zanlılardan Ramazan A. “TEM’i kapattık düğün dolayısıyla. Çok yanlış bir şeydi kabul ediyoruz. Gençliğimize verin. İdare edin” dedi.

Maalesef dün akşam haberini izlediğim ve hiç pişman olmadıklara inandığım barzoların yaptığı eğlencedir... Hepsi piyasada tanınan kişişerdir. Bulunmaları rahattır. Ciddi cezalar gelmeli kimse keyfim istedi yaptım diyerek 200 tl lik ceza ödeyip kurtulmamalıdır. Adaletin en alt kademesinden kopuk olduğunu gösterir. "Gençliğimize verin idare edin" demişler! Ya sizin bu hareketinizin sonucunda bir gence birşey olsa? Ya da ailesi onu evinde bekleyen bir baba ya! Veremeyiz kardeşim gençliğinize bizde genç olduk. Hayvan gibi davranmak nedir?
Bence drift sporu ile uzaktan yakından alakası yoktur. Araçalarını trafikden çeken yarışlara katılan özenle hazırlayan adamlara saygıszlıktır drift demek. Düpe düz barzoluk apaçiliktir. Tem orası Tem ''2 dakka çevirdik abi nolcak huaaamm'' kafasında insanın o trafiğin nerelere uzayacağını hesaplayabilecek yapıya sahip olmaması daha da sinirlendiriyor beni daha ağır konuşmak istemiyorum. Yapmayın kardeşim yapmayın siz böyle yapınca alttan gelen nesil neler yapacak kim bilir
Net aptallıktır,
Tanımın dışında videoda en çok güldüğüm şey o iğrenç gt86'nın s2000'ler gibi dönmeye çalışıp dönememesi. Dışına harcadığın paranın birazınıda motora harcasaydın be kardeş, yada yok ben dekor aracı yaptım diyorsan hiç deneme böyle şeyleri efendi efendi gez yavaş yavaş.
cahil aptal herifler.

Allah aşkına Emniyet genel müdürlüğü ilgilensin şununla. Haberde otomobil fotoğrafçısı birinin düğünü demeyi biliyorsunuz. Adamın ismi belli yeri belli yurdu belli. Alın arkadaşım şu adamları. Dolaşamasınlar sokakta rahat rahat.
Kenan Sofuoğlu gibi bu ülkenin en başarılı motorsporcusu bile apaçilikler yaparken bu adamların böyle beyinsizce hareket etmelerine şaşırmamak gerek
tem'i kapatıp magandalık yapan düğün konvoyu olarak değiştirilmesi gereken başlık. bu apaçiler yüzünden sporun adı beş paralık oluyor yahu.
harun taştan'ın kankaları olduğuna bahse girebileceğim adamların videosudur. tabii bir de ünal turan gerçeği var.
entryi görür görmez aklıma 2 şahıs geldi aynısı sizde de oldu mu değerli sözlük ?
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir