günümüzde kişileri taşıt alabilmek için oldukça fazla şekilde başvurdukları yöntemdir.

Şu an için en uygun taşıt kredisi ING bank'tadır. %1.07'lik oran ile taşıt kredisi vermekteler.
Bu ekonomi ile çekilmemesi gereken kredilerdir.
Son günlerde sıfır araba almanın tek yolu olmuştur.

Bu sıfır fiyatları ile nakit araba almak imkansız, anca kredi ile alınır.
Herkesin araba baktıktan sonra baktığı kredi çeşidi. Malum kimsede para yok ama herkeste araba var.
40 bin tlyi 70 bin tl olarak ödeyeceğimi duyduktan sonra aklınıza gelebilecek bütün küfürleri ederek, yanına bile yanaşmamanız gereken kredi türü. Paranız yoksa YOKTUR. Aman bulaşmayın
aracın üzerine rehin konan kredi türü. bankaya borcunuz bittiğinde ilk iş giderek rehini kaldırın işlemler tazeyken. yoksa ilerleyen safhalarda başınıza sorun çıkartabiliyor.
genellikle kişiyi soymak üzerine kurulu sistem. bankalar deli gibi kâr etmeyecekleri işe bu kadar yatırım yapar mı hiç?
nasıl ve nereden alınabildiği merak edilen kredidir.
(bkz: zevkin borcası olmaz)

gerçekten günümüz tüketim toplumu yapısı içerisinde size alttan alttan sürekli daha pahalısını almanız gerektiği algısı aşılanır, şu an etrafınıza bakın bankaya borcu olmayan kaç kişi var? sürekli sizi daha kazanmadığınız parayı harcatmaya yöneltip köle haline getiren sistemden uzak durun diyebileceğim olaydır. daha da vahimi bu sistem sizi sürekli mutsuz kılar, hani o borcun içindeki her türlü tecavüze razı gelmiş olabilirsiniz, aldığınız borç kadar faiz ödemeyi bile göze almış olabilirsiniz ama uzun vadede asla bu zihniyet sizi mutlu etmez, zira doyuma ulaştığınız anda artık sistemin kölesi değil özgür bir birey olursunuz.
kimseye öğüt akıl vs verecek durumda değilim, haddime de değil, gördüğümü ve yaşadığımı söylüyorum; elinizdeki ile mutlu olmayı bilin, emin olun sizin hayatınız tahmin edemeyeceğiniz kadar çok insanın hayali durumunda, aksi takdirde kredinizi çekip arabanıza bindiğinizden 1 saat sonra bir üst segmentin hayalini kurmaya başlarsınız.
en kötü hayatınızın 2-3 yılını ipotek ettiğiniz kredi çeşidi.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri