son dönemlerde iyice tırmanmış gerginliğin son haberidir. küçükçekmecede bir taksici uber aracını durdurmaya çalışmış, durmayınca da arkasından 4 el ateş etmiş ve hepsi de araca isabet etmiş.

bundan sonrası için kusura bakmayın sözlük.
bre orospu çocuğu, bu milleti, uçak kuşu gezen tavuğu kazıkladınız, havalimanı patlamasından kaçmaya çalışanlardan servet istediniz, anadolu yakasından aldığın turisti avrupa yakası turu attırıp, sonra gebze üzerinden sabihaya bıraktınız şimdi çıkmış emek hırsızı uber diye havlıyorsunuz.
birincisi birilerine emek hırsızı demen için kişinin hırsızlık yapmış olması gerek, adamlar direksiyon sallamıyor mu emek vermiyor mu?
ikincisi sizin havlamanız gereken uber değil fahiş taksi kirası isteyen plaka sahipleri ve bu işi yapan galericiler. protesto edecekseniz, bıçak çekip lastikleri patlatacaksanız, araçları kurşunlayacaksanız adres bu şerefsizler.
her türlü dolandırıcılık şerefsizlik bu adamlarda. nerede uyuşturucu bağımlısı, sabıkalı, namus haini adam varsa ya dolmuş şoförü ya da taksi şoförü.
kimse çıkıp da bunlar azınlık demesin, azınlık olan bu mesleği geçmişten beri yapan ve sayısı bir elin parmakları kadar olan adamlardır.
kısa mesafe almazsın, 4 kişi almazsın, valizli almazsın, çocuklu almazsın, yolda trafik kurallarına uymadığın gibi terör de estirirsin, dexter gibi parçalayıp leşinizi denize mi atalım.
tümünü gör