Adama araba sattıracak durumdur. İster Ziebarta İster 3M e ister Meguiars'a götürün. Temizlerler geçer sanırsın ama ilk güneşli ve sıcak günde o koku yine baş gösterir. Nice domestoslar aspirinler parfümler bu yolda heba oldu. Komple taban halısı değişimi ya da aracı satarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Kurban bayramında et kanı ile yarışır. Cidden araba sattırır ya da komple halı değişimine gider. yıkamalar,ilaçlamalar, ahtapot ile kurulamalar, ozonlamalar vs vs deneneriz ama paralar heba olur %90
Arabayı temizletmeye para harcamak yerine burunuzu ameliyat ile aldırırak daha ucuza getirebiliceğiniz durum.
En korktuğum şeylerden biridir kendisi. Detail'in çözüm bulamadığı ne yaparsan yap bir işe yaramayan olay. Maalesef döşeme değişimi en mantıklısıdır, ama dökülen yer koltuksa eğer döşemede fayda etmez sünger emmiştir emeceğini kusar durur yıllarca.
Bu başlıği bir kapak kadar süt dökülmüş plastik paspası temizlerken hayatın bana yeni bir paspas al demesi olarak yorumluyorsunuz.
Az önce suyla iyice yıkadım araba kokusunu üzerine boşalttım hava soğuk henüz ama ısınınca ne olur bilemiyorum. Paspas tekliflerine açığım.
Tanım: çaresizlik durumu
Döşeme değişmeden sorun çözülmüyor, alternatifleri deneyerek boşa masraf yapmayın, tecrübe.
Berbat olaydır ancak döşemeye motor yağı dökülmesi kadar da kötü olmayan olaydır. Adamlar gerçekten motorun içine tutunsun diye yapmışlar. Döşemeden de çıkmıyor meret. herhangi bir türlü yağ sökücü sökmüyor.
bunlar da ilginizi çekebilir