• / 2
esasında hurdaya çıkana kadar arabasını satmayacak olan adam.
zaten ya zar zor almıştır arabasını ya da uzun yıllar sonra bir araba almak nasip olmuştur ve sırf görgüsüzlük için sürekli arabasından memnun olmadığını, satmak istediğini belirtir.
(bkz: 60'a aldım ama 70 verseler satmam)
Son zamanlarda bu benim ancak ilk entry'de bahsedilen nedenlerden değil 50 binlik arabaya 30 binlik parça taktığım için parçaların değerini bilip (değerini bilmek derken direk üstüne 30 koysun istemiyorum tabi ama parçalarıda hiç etme be kardeşim) alıcak adam bulamıyorum. Söküp satsam yine aynı şey, kim alır poloya 6 pistonlu fren kitini?
Bazen maddiyat yüzünden, bazen şov olsun diye söylenen adamdır. Kimi ederini görmediği için satamaz kimi etrafına 'bu da neymiş, v8 alıcam' diyebilmek için. Değişik insanlarız.
kolpacının önde gideni tip. sürekli elindekinden daha lüks bir araba alacağını söyler ancak bir türlü bulamaz.

arabaya binince arabadan konuşulması kadar gereksiz bir eylem.
arabasıyla fazla bir bağ kurmadan sıcak fırsat kovalayan insandır.
(bkz: arabaya binince arabadan konuşulması) kadar gereksiz eylem denmişte.Arabaya binince atomu nasıl parçalayacağımızı mı konuşacağız ? Yoksa hobilerimizi istediğimiz yerde konuşabilir miyiz ?
Genellikle chip tuning yaptırıp arabasını satmaktan vazgeçen adamdır.
ben yaa ben!!!!!
4 yıldır satacam diyorum, satamıyorum Flash'ı!!!!
swh
piyasayı kovalamayı seven kişi.
benim dayım bu. her daim bir araba alıp satma peşindedir. alım satımdan kar eden diğer insanlar gibi de değildir. beceriksizliğinden yani. hep segment küçültür.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir