işi bitmiş ve eve gitmekte olan otobüs şoförüne yöneltilen soruyu, 1e 5 katarak babasına anlatan çok affedersiniz bu tabiri kullanacağım bir gerizekalının, babasının da sosyal medyada linç girişimine başlaması ile işinden olan 3 çocuk babası emekçinin başlığı.

olay antalyada gerçekleşiyor. Yine çok affedersiniz kezban bir ablamız işi bitmiş eve gitmekte olan şoföre "ne gelcem senlee be" (uff snn be slk tribi ile) karşı çıkıyor. Bunu duyan hassas kız çocugu da babasına anlatıyor.

şurada haberi görebilirsiniz;
alkislarlayasiyorum.com/icerik/318503/sosyal-medya-linci-yuzunden-isinden-olan-sofor
bu kafasına taş yağsa sosyal medyaya ilan eden tiplerden gına geldi. bunların bir de twitter'da sürekli orasını burasını açıp takipçi kasmaya çalışan, sonra yok o sitenin evime sipariş getiren çocuk beni ekledi de yok benim adresimi biliyor da yok bana dm attılar da orama baktılar da falan yakınmasına giren kezban kız tarafı var. Yahu bakın tacizi tecavüzü asla savunmuyorum ben özgecan olayında oturup ağlamış adamım ama bu anlattığım tiplerden artık gına geldi be.

Hani bazen bu anlattığım tiplere karşı, he adam yakışıklı olsa flört, yakışıklı değilse taciz diyorlar ya, net doğru söylüyorlar artık. Adama ne gelcem senlee bee diyen kezbanın da hiçbir farkı yok.
Saçmalık......
Sıradan bir kezbanlık. Paşa paşa tazminatını alır.

Ha bu Antalya'daki belediye otobüsü şoförlerinin %99'unun yavşak olduğu gerçeğini değiştirmez.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri