• / 2
Benim için piyasadaki en efsane iki seridir. İkisinin de AWD olması, ikisinin de çok yüksek güçlere çıkartılabiliyor olması gözümde taht kurmalarına sebep olmuştur,

Sıradan lüks bir araçtan çok daha fazla göz alıcıdır bence. İkisine de hiç binmişliğim yok ki bunun yanı sıra bugüne kadar da gördüklerimin sayısı bir elin parmağını geçmez. Sokaklarda görmek isteyeceğimiz hareketlerdir bence ikisi de. BMW, Ferrari, Mercedes görmektense bunlardan birini görmeyi tercih ederim.

Teknik anlamda ikisinin de birbirlerinde üstünlükleri elbette bulunmaktadır. İkisinin de benzini su gibi içtiği biliniyor.

Not:Bugüne kadar bu başlık neden açılmamış merak ediyorum açıkçası.
WRX ve WRX STI sağda solda gördüğüm de dönüp etrafını gezindiğim bakındığım tek araçtır. daha geçen hafta salı araç kullanırken bi subie gördüm az kalsın öndeki araca bindiriyordum.
Spesifik bir karşılaştırma değilse cevabımın kişisel sürüş zevkime daha uygun olması ve daha iyi performans almamdan dolayı Evo serisi olur.

Tabii spesifik olmazsak benim için Evo 7 > Evo 9 > Evo 8 > Evo 6 > STi > Evo 10
Motor : Evo
Şanzıman : Subaru
Saat 20 civarında gördüğüm başlıktır. E bize ne birader 20 de gördüysen diyenlere,
Şu saate kadar ara ara kafama takıldı beynimi kemirdi arkadaş.
Kırmızı gövdeli siyah bbs li evonun döveceğinde karar kıldım...
Kalp subaru der,gonul evo der.
Gonul subaru der,kalp evo der.
İsin icinden nasil cikilir...
Yol tutusu, mukemmel sanzimani, daha cok toprak, karli kisli zor yollardaki durusu ve cok yonlulugu acisindan zannimca Subarunun her turlu tokatlayacagini dusundugum karsilastirmadir. Yanliz 4G63T buyuksun abi. Caddede evonun avantaji oldugunu da dusunmekteyim.
Evo 8 sevgisi yüzünden evo dediğim karşılaştırma.
Her ikisinin de gözümdeki yeri başkadır.
Ama GC8 kasa STI bambaşkadır...
Her ikisi de muhteşem arabalardır ama lancerin reklamı daha iyi yapıldığından lancerın fiyatı imprezanın fiyatının 2 katı o yüzden impreza wrxstı daha mantııklı
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir