Teknik detaylarına falan girmeye gerek olmayan arabadır.
Ama kısa bir özet geçmek gerekirse 305 beygir, 2.5 litre hacim ve 4 çeker desek yeterli olur sanırım.
Bundan önceki kasaları modifiyeye pek dayanamıyordu bu sebepten ötürü herkes motor içini açıp gerekli değişiklikler için altyapı hazırlamak zorunda kalıyordu. Yeni model ile bu sorunu giderebildi mi göreceğiz.
Yakıt tüketimi konusunda aşmış modeldir.
Kendisiyle 1 hafta geçirme şansım oldu, arkadaş dip gaz yaptığınızda resmen benzin ibresinin devir ibresi ile ahnek içinde düştüğünü görüyorsunuz. 1 haftanın sonunda ortalama yakıt tüketimim 14.2 litre idi. resmen şehirler arası otobüs gibi yakıyor bu meret.
Donanım ve plastik kalitesi açısında bir beklentiniz yoksa üzmeyendir.
Klasik bir japon arabasıdır aslında, güzel motor güzel hissiyat fazla yakıt tüketimi.
Arkadaş bu Japon'lar benzini bedavaya mı alıyorlar anlamıyorum.
Pistte çok zevklidir bu alet, özellikle izmit körfez pistinde rekor denemek çok zor değil ve bir o kadar da eğlencelidir.
beyaz bir tanesine kafayı taktığım arabadır.
çok şükür ki o kadar param yok da gidip alamıyorum, alabiliyor olsaydım sanırım çoktan almış 'fakir ama hızlı' olarak hayatıma devam ediyordum. yedek parça fiyatları, tükettiği yakıt, sürekli bozulması falan derken evi barkı sattırır adama.
Tam bir yakıt canavarıdır, ama bir söz vardır . (bkz: aslan besleyen yemini düşünmez)
4 çeker, güç, tork, boxer motor sesi ile orgazm için gerekli olan her şeye sahiptir.
Hızlı ve Öfkeli 4 ve 7'de Paul Walker'ın kullanarak iştah açtırması sonucu özenilecek ve alınabilecek bir otomobildir.
Altın sarısı jantlarıyla gönüllere taht kurmuş otomobil.

Ayrıca gc8 kasa kodlu olanı en sevdiğim japon otomobilidir.
Derin duygular besliyorum kendisine hayattaki tek beklentim, isteğim, motivasyon kaynağım. 2016 modelinden ankara konya yolu bayraktar 3 tane getirdi 1 tane rally blue kalmıştı sadece ellerinde 350 kağıt istiyolardı allah sahibine bağışlasın.. (bkz: Uzaklara dalıp sigara içmek) :((
2013 itibarı ile Impreza WRX STI 3. nesli ile üretime veda etmiş, 2014 yılında yerine tamamen ayrı bir model olarak yeni platformda (bkz: VA) Subaru WRX STI olarak üretime girmiştir.
Eski arabam.
Ayrıca en güzel ifadeyi eksisozluk.com dan patronun yegeniyapmış.
"kimseyi araba tercihlerine göre yargılamıyorum ama şu da bir gerçek ki bu araba gerçek bir araba meraklısını, arabayı hava atma veya statü göstergesi olarak kullanan adamdan ayırır. subaru'nun yıldızları mercedes yıldızı gibi değildir; kızlardan çok erkeklerin dikkatini çeker. kaportaya değil de kaputun altına para yatırmayı ve emek harcamayı seven adam için bulunmaz nimettir, kullanıcısı harcadığı her bir kuruşun karşılığını alır. wrx sti'ı isteyen rahatlıkla şehir içinde kullanır, isteyen araçta yapacağı ufak değişikliklerle otobanda mustang'lere, corvette'lere toz yutturur. ilk jenerasyondan son jenerasyona, istediğiniz impreza parçasını (yedek parça veya modifiye ekipmanı olması farketmez) internetten rahatlıkla bulabilirsiniz. isteğinize göre aracı drag, drift, pist yarışı, rolling, ralli... aracına çevirebilirsiniz.

herşeyden önemlisi, bu araç 2-3 litrelik motorlarıyla 6-7 litrelik amerikan araçlarına sataşmasıyla nam salmış japon topraklarından çıkar. bu yüzden tüm dünyada ortalama bütçeyle egzotik araçlara selektör yapan bir şaka makinesi olarak ikon haline gelmiştir."
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri