4 çeker 211 beygirlik alettir.
0 - 100'ü 6.3 saniyedir, yakıt deposu 50 litre benzin alır ve ortalama yakıt tüketimi kağıt üstünde 11.5 litredir. 1255 kilogram oluşu 4 çeker bir araba için güzeldir. boxer motor'un güzel sesinden bahsetmeme gerek yok sanırım.
Her zaman sahip olmak isteyeceğim bir Japon efsanesi.
subaru impreza wrx sti alamayan bünyelere ilaç gibi gelen arabadır.
bunlara hemen güzel bir sti body kit yapılır, bir de araç yazılımı - egzoz - hava filtresi - downpipe tamamdır.
Fiyat/performans eğrisinde bence Sti'dan önde olan araba.
Maliyet düşük, parçalar hemen hemen aynı. 4 çeker sistemi neredeyse aynı. Ve Sti'dan tüm parçaları alıp takabiliyorsunuz.
Bunu alıp sti'a çevirmek hem harcanan emek süresince keyif verir, hem de gayet güzel güçler alınır. Forgedlanarak daha da sağlam olur. gc8 candır
22b sti modeli efsanedir. Ayrıca ülkemize gelmeyen type-r ve type-ra modelleri de mevcuttur.
Türkiyede temizi çok çok zor bulunan veya aşırı forget yapılıp fahiş fiyatlara satılan muazzam arabadır. 22B kasası ise bambaşka bir alemdir.
Spor otomobil arayışımda radarıma girmiş bir makinedir ancak temizini veya fahiş fiyatlı olmayanını bulmak oldukça zor görünüyor.
Üstüne bir miktar para harcanmış bir gc8 ile - çok yüksek yakıt tüketimine aldırmazsanız- blow off sesleri eşliğinde çok çok eğlenebilir, kendisinin 10 katı fiyata satılan süper sporları tokat manyağı yapabilirsin. Satıldığı fiyatlara daha güçlü bir araba bulmanızın da çok zor olduğunu belirteyim
Fiyatlarının zıplamasından korktuğum bir diğer canavardır.

Tam bir uygun haftasonu arabasıdır kendisi.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri