Ssangyon'un 2001 yılından beri üretmekte olduğu suv modeli.

Bugün w platinum 4x4 at modeline göz attım. 2.0 lt. turbo dizel motor ve 5 ileri tork konvertörlü şanzımana sahip. Malzeme kalitesi vasattı. Donanım olarak çok zayıf. Benim görebildiğim sadece usb ve aux girişi vardı. Geri görüş kamerası vs. yoktu. Lastik ölçüleri ise 225/60/R18. Onun dışında, arabada çok güzel bir spoiler vardı. Fiyatı ise 180.000 tl. idi. Bu paraya bu kadar boş olamaz, olmamalı.

Biraz apaçi, biraz değişik bir havası olan otomobil. Donanım olarak yukarıda da denildiği gibi bomboş. Plastik kalitesi vasat değil felaket, ikinci eli satışları da çok zayıf. Hiç fantezi aramaya gerek yok.
içi dışı bir olmayan suv.
şimdi yeterince gömülmüş bir de ben vurmayayım diyorum ama bir iki kelam etmeden geçemeyeceğim.
tipi güzel sayılır. yani binmek isteyeceğim bir araç sonuçta bir dacia duster değil. ama içi tam da dacia duster işte. ayrıca pek sağlam da denemez. biraz görüntü kasıp pahalıya satma amacıyla üretilmiş ve amaca da ulaşılmış. yine de ssangyon'un kapasitesi daha fazlasını yapmaya yeter. umutluyuz, bekliyoruz.
yeni modelinin önümüzdeki yılın ortasında tanıtılması beklenen suv. şimdilik basına sızan bir iki tasarım görüntüsü var.
açıkçası ben beğenmedim.
arka tarafındaki spoilerın çok ayrı bir hava kattığı suv. hatta aracı güzel olarak görmemizi sağlayan bir illüzyon.
Yeni kasası tanıtılmıştır. Motor olarak 2 farklı seçenek sunuluyor. 2.2lt turbo-dizel 181ps güç (420nm tork) ve 2.0lt turbo-benzin 225ps güce (350nm tork), güç arka tekerleklere veya opsiyonel 4x4 çekiş sistemine yine Mercedes kökenli 7 ileri otomatik şanzıman vasıtasıyla aktarılıyor.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri