S&S Motors, Koç Finans’la Anlaştı!


--- spoiler ---
Türkiye’deki resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının lider temsilcisi S&S Motors, Koç Finans ile anlaştı. S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, Koç Finans ile yapılan işbirliği ile müşterilere daha avantajlı kredi koşulları sunar hale geldiklerini belirterek, “Gerçekleştireceğimiz işbirlikleri ile hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz” dedi.

“Super Cars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motors, anlaşmalı kredi kuruluşları arasına Koç Finans’ı da ekledi. 1955’te tüketicilere doğrudan finansman sağlamak amacıyla kurulan Koç Finans ile yapılan işbirliği kapsamında bundan böyle aracını S&S Motors’tan alacak müşteriler, uygun kredi koşulları ile lüks araç sahibi olma fırsatına sahip olacak. S&S Motors, hali hazırda Etiler ve Fulya’da bulunan showroom lokasyonları ile toplamda 3000 metrekareden fazla bir alanda, ortalama 500 araç portföyü ile hizmet veriyor.

İşbirlikleri devam edecek

Konuyla ilgili açıklama yapan S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, ikinci el lüks araç kategorisinde Türkiye’de ilk sırada yer aldıklarını belirterek müşterilerin bu araçlara ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla işbirliklerine devam ettiklerini söyledi. Albayrak, “Bu kapsamda Koç Finans ile anlaşma yaptık. Anlaşma ile S&S Motors müşterileri daha avantajlı kredi koşulları ile lüks araç sahibi olabilecek” dedi. Albayrak, lüks ikinci el sektöründe her açıdan kurumsal hizmet veren marka olarak hizmet çıtalarını yükselten anlaşmanın kendilerine gurur verdiğini anlattı.
--- spoiler ---
tümünü gör