Türkiye'nin en büyük distribütör çıkışlı premium ikinci el satış yapan galerisi. Gerçekten inanılmaz bir mekanları var özellikle Fulya'da olan görülmeye değer. Tamamını gezmeniz için tüm günü ayırmanız tavsiye edilir.
Murat Ülker'in bir çok otomobilini de bünyesinde bulunduran galeri.

Kolay kolay ekmeği yenmiş araba barındırmazlar, çok büyük nakit güçleri sayesinde piyasa otomobillerinin hepsini tek kalemde satın alabiliyorlar.
Auto motor sport türkiye dergisinde bir performans köşesine sahip olan galeri. Her ay lüks bir otomobili Ams'nin ellerine teslim edip test ettirirler. Son aylarda köşe kaybolsa da yakında tekrar geleceğini düşünüyorum.
S&S Motors, Koç Finans’la Anlaştı!


--- spoiler ---
Türkiye’deki resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının lider temsilcisi S&S Motors, Koç Finans ile anlaştı. S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, Koç Finans ile yapılan işbirliği ile müşterilere daha avantajlı kredi koşulları sunar hale geldiklerini belirterek, “Gerçekleştireceğimiz işbirlikleri ile hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz” dedi.

“Super Cars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motors, anlaşmalı kredi kuruluşları arasına Koç Finans’ı da ekledi. 1955’te tüketicilere doğrudan finansman sağlamak amacıyla kurulan Koç Finans ile yapılan işbirliği kapsamında bundan böyle aracını S&S Motors’tan alacak müşteriler, uygun kredi koşulları ile lüks araç sahibi olma fırsatına sahip olacak. S&S Motors, hali hazırda Etiler ve Fulya’da bulunan showroom lokasyonları ile toplamda 3000 metrekareden fazla bir alanda, ortalama 500 araç portföyü ile hizmet veriyor.

İşbirlikleri devam edecek

Konuyla ilgili açıklama yapan S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, ikinci el lüks araç kategorisinde Türkiye’de ilk sırada yer aldıklarını belirterek müşterilerin bu araçlara ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla işbirliklerine devam ettiklerini söyledi. Albayrak, “Bu kapsamda Koç Finans ile anlaşma yaptık. Anlaşma ile S&S Motors müşterileri daha avantajlı kredi koşulları ile lüks araç sahibi olabilecek” dedi. Albayrak, lüks ikinci el sektöründe her açıdan kurumsal hizmet veren marka olarak hizmet çıtalarını yükselten anlaşmanın kendilerine gurur verdiğini anlattı.
--- spoiler ---
bunlar da ilginizi çekebilir