Merhaba arkadaslar,

Sozlukle ilgili bir cok olumsuz yorum var. Atil oldugundan dem vuruluyor.

Bu platform sonucta kar amacli bir platform degil. Bu nedenle yari zamanli 1-2 kisinin cabasiyla ancak bu kadar oluyor.
Onerileriniz varsa, insiyatif alirim diyorsaniz buyrun dinliyoruz.
sözlüğü kullanan yazarların kendi gözleriyle gördükleri hataları yazabildiği, sözlüğün daha da geliştirilmesi için tavsiyelerini yazdığı başlıktır. Benim yazacaklarım şunlar;
-Başlıklara tıkladığımızda ilk sayfaya gidiyoruz. Halbuki arabalı sözlük başlığında 14 sayfa girdi var. Her seferinde 14. sayfaya gidiyorum birisi bir şey yazdığı zaman. Veya yazdıklarımı düzenlemek istiyorum. durum yine aynı. Mesela son girdiden başlayarak ilk girdiye doğru sılama yapılabilir. Ayrıca son sayfaya tıklama sağlanarak en azından uğraşma en aza inebilir.(Ekşisözlük gibi mesela)
tek eksik aktiflik, şaka gibi ama insanlar bilerek ve isteyerek girmiyorlar. bunu birçok kez de dile getiriyorlar. her şey kar olmasa gerek, ortada bir özgünlük ve emek var sonuçta. zaten gerekli özen ve aktiflik de gelince amaç güdülmese de reklam bir şekilde geliyor. ennihayetinde belli bir sektör üzerine yazılıyor her girdi. bu da zaten maça 1-0 önde başlatıyor.

başlıktır sistemdir şudur budur onların hepsi hallolur tek eksiklik aktiflik ve yazar teşviği. whatsapp grubunda çok değerli insanlar tanıdım çok bilgili ve saygılılar da aynı zamanda. kimseyle bir sorun yaşamadım gruptan çıkma sebebim sadece telefon numaramı bir süre kullanmayacağımdandı zaten. japoncu bir kardeş vardı hatta, ona buradan söylüyor olayım ben de japon aldım sonunda :) çok ısrar etmişti picassodan kurtul araba değil abi o diye :)

velhasıl 7/24 onlinelar grupta :) birçok kez dile de getirmiştim gelin el atalım şuraya falan. bir bıkkınlık bezginlik var herkeste her nedense. sözlükte başlayan bir ortam whatsapp üzerinden devam etmiş. keşke sözlükte de devam etseymiş. sitesnin seo durumu da çok iyi zira. üzücü bir durum.

otomobillere önem veren bir milletiz, bu zaten dediğim maça 1-0 önde başlama sebebi. bir youtuber'ın videosunun altına bile yazılsa eminim birçok insan gelecektir. olay sadece aktiflikten geçiyor bence. sol frame akmaya başlarsa o zaman değirmen döner verim de alınır. ama yok burası hobi amaçlı bir platformda ısrar edilirse geçmiş olsun :)
Bu sözlüğün sonsuza kadar petrolhead'ler tarafından işgal altında olacağını bildiğim için pek problem yaşamayacağım sözlüğün düzeniyle ilgili.
E tabi birisi günün birinde skerler deyip çöpe atmazsa çok güzel olur. Fotoğrafçıyım bir kaç forumda yaşadım bu durumu.
Burada ara ara devam edeceğim bir rahatlama konfor alanı aslında arabalısözlük.
[http:/arabalisozluk.com/arabali-sozluk/47768 ~ zamanında yapılan öneriler]
Ya wp grubundaki abiler,cidden bir el atın gözünüzü seveyim
Sınavlar nedeniyle 1-2 hafta(hatta 1 ay bile olabilir emin değilim) yoktum,otomobil dünyasında çokça değişiklik oldu,Aston Martin Speedsterden tut Cenevre iptaline kadar bayağı büyük olaylar yani,ve tekrar girdiğimde bunların başlığı yok? Habire eskileri hortlatıp duruyoruz
Sözün kısası,bi el atın be
\"Edit:İstekler kısmı gelmiş,gayet güzel.Ama oraya tıkladığımda \"hali hazırda demon 2019 olarak giriş yapmış gözüküyorsun\" diyip tekrar e posta ve şifre istiyor.Ben mi bişey beceremedim acaba? Yardımcı olursanız sevinirim
chromeda 4 tane sık kullanılanlarım var insta face twitter arabalısozluk sırasıyla hepsine giriyorum alışkanlık ama aylardır toplasan 10 entry ya var ya yok bi olay olmalı bi şekilde dolmalı burası ya
entry girilmesi :) gelin bakıyım buraya beyler. burası güzeldir nimettir haydi.
bunlar da ilginizi çekebilir