Bugünden itibaren Generali ailesine katılmış bulunuyorum. Bakalım söz verdikleri hizmetlerin ne kadarını yerine getirecekler. Doğuş Grubu'ndan aldığım pahalı ve kötü hizmet yüzünden iptal ettirmiştim. Altında Doğuş ve Koç imzası bulunan hiçbir firmayı tavsiye etmiyorum. Buyrun söz sizde...
Önceki kaskom anadolu sigorta, trafik sigortam mapfre genel sigorta.
Şimdi, ikisi de mapfre genel sigorta.
Mapfre'nin mini onarım merkezleri kalitesiyle ün salmış diyorlar. Biliyorsunuz, eğer aracınız marka sigorta değil ise, büyük ihtimalle mini onarımlarınız Auto King tarafından yapılıyor. Eğer marka kasko ise, yetkili servisten de mini onarımlarınızı yapabiliyorsunuz. Benim önceki kaskomda mini onarıma Auto King'e yolum düşmüştü. Pek memnun kalmamıştım. Mapfre de henüz mini onarımlık bi durum olmadı. Umarım da olmaz.
Aksigorta kasko konusunda şimdiye kadar Allaha şükür bi sıkıntım olmadı.
Sadece Bursa auto king E bir iki mini hasardan yolum düştü o kadar auto king den de memnunum .
Trafik sigortam en ucuzu olduğu için Ziraat
Anadolu sigorta.
Geçen seneye kadar Aksigorta kullanıyordum ve gayette memnundum. Bu sene başında bir tanıdık tavsiyesiyle Axasigorta'ya geçtim. Sıkıntı şu ki; ön ve arka tamponumdaki ufak sürtmeleri lokal boyatmak için Autoking'e gittiğimde oradaki görevli bana Axa'nın bir sene içinde sadece 1 parça için mini onarım yapılabildiğini söyledi. Daha önce Aksigorta varken 3 parça (ön-arka tampon, kaput göçük) için mini onarım yapmışlardı. Neyse, arka tamponu yaptırıp ön için para verip tanıdığım bir Bosch servise gitmiştim. Sonuç olarak bir daha Axa kullanacağımı düşünmüyorum.
bunlar da ilginizi çekebilir