• / 4
bir üniversite öğrencisiyim, hiç arabam olmadı. uzun bir hikayeden dolayı ailemin de arabası yok. bianchi yarış bisikletim var şuan. yinede güzel ya. zaten üniversite öğrencisi napsin arabayı, masraf sonuçta.

bide sözlükte zaten böyle bir başlık var mıydı bana mı öyle geliyor.. sanki o başlığa akbil yazmıştım diye hatırlıyorum da..
1998 Model Fiat Mare, 1.6 16V 100hp. 2005 yılında babamdan bana geçen yıl içinde benzin deposunun delik olması yüzünden 3 kere yolda bırakıp (sanayiye 3. gidişinde sorun bulunabildi) beni deli eden arabadır. 9 Kişi binip lunaparka gittiğimiz gün, hala dün gibi aklımda.
87' Renault 9
Kara direksiyon li olanlarından
Ayrıca komple boyalıydı
Hatta 3800 liraya sattım şimdi düşünüyorum da benzinli reno 9 da güzel araba be
Honda Civic'tir. Sonra ele ayağa düşünce apaçi etiketi yememek için istemeden satmak durumunda kaldım.
Henüz sahibi olduğum bir araba markası yok. Türkiye'de araba markası sahibi olan tanıdığım da yok. Koç ailesi bile ancak üretim yapıyor araba markası sahibi değil ama ilerde bir gün fiat grubunun sahibi olmayı çok isterim.
Not: Gider ayak yapalım yapacağımızı.
1988 Anadol pikap im il arabam o lmustu. :) ne cekmistim elinden be
Fiat marea SX, çok keyifli arabaydı zamanında.
Üniversiteli olduktan bir süre sonra anneden kalma Mitsubishi Colt CZ3'tür. Tabii arabanın o eski halinden artık eser yok anne (bkz: swh)
Tavani, kaputu ve bagaj kapagi gunes yanigindan komple vernik atmis, ama boyasiz orjinal '92 Renault Broadway idi. İyi guzel arabaydi da ici cok dardi be arkadas. O halde takasa verip uzerine 2000 lira koyup cillop 55000km'de gibi '99 Skoda Felicia almistim.
1998 model 1.4 xr peugeot 106 4 kapılı gokarttan biraz büyük bir araçtı ses ayırt etmez hepsini içindenin duyması için elinden geleni yapardı az yakardı ve gitmek için elinden ne geliyorsa yapardı velhasıl kelam guzeldi
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir