Ocak ayının ortasında mersinde yeni stadyumdan sahile inen çift şerit düz bi yol vardır. Tek eksisi arada göbeklerle bölünmüş olmasıdır.
Öğle saatine yakın. Altımda astra g 1.6 16v var basınca zevke geliom tek başimayim arabada kafama koymuşum yetşmek için arabanın limitlerini zorluyorum da la araba 15 yıllık! Neyin limiti kalmiş. Arkaplanda arabada nfs run ın gaza getiren soundtracklerinden biri çaliyor.
Kavşaklara yaklaşırken yavaşlanması gerektiğini ve şehiriçinde hız sınırının 70km oldugunu biliyor muydunuz? Hayır bilmiyoruz çünkü kavşaktan çıkarken 15 yıllık sedan öyle bir sallandı ki yolun dışına doğru toparlayamadım.
Sonuç orta refüje çarpıp 2 takla atıp arabanın 300metre sürüklenmesi oldu. Çok şükür ki hiç bi zaman emniyet kemeri takmadan sürmüyorum, kemeri açtim ters dönmüş tavana düştüm. Çiktim arabadan hemen ilk muayeneyi yaptım kendime sonra arabayı kontrol ettim tehlike oluşturacak durum var mi diye ve sonra telefonla iki yeri aradım: 155 ben kaza yaptım 112 gel beni al.
Kavşakkara yaklaşırken yavaşlayalım, emniyet kemeri takalım yoksa oha lan cidden şu anda oluyo mu bu 100km ile takla mi atiyorum ben şu ansa düşünceleriyle başkasının canına kast etme riskini de doğuruyoruz.
tümünü gör