İllegal sokak yarışının yeraltı dünyasına bizleri misafir eden discovery belgeseli. Orijinal adı ise Street Outlaws.

Oklahoma şehri, Amerika’nın en hızlı sokak arabalarına ait top 10 listesiyle bilinir ve hapse girme riskini göze alarak, herhangi bir meydan okumaya karşı hazır olabilmek adına, arabalarına bir servet harcarlar.

Bu sezon, içlerinde GT, AZN ve “The Slut” El Camino’nun da bulunduğu liste; bazı kıdemli yarışçıların düşmesi ve meydan okuyan yeni yarışçıların çıkmasıyla derinden sarsıldı.

“The Crow” ile yarışabilmek ve listeye tekrar dönebilmek adına yarış organizatörü Big Chief, yarış uzmanı unvanına geri döndü. Daha hızlı arabalar, daha fazla şehir dışı yarışlar, çete dışı rakipler, daha yüksek bahisler ve daha çılgın soytarılıklarla dolu vahşi bir yarışa tanıklık ediyorsunuz.

Bir '69 Chevrolet'ten bir çiftlik kamyonetine kadar her boydan ve soydan araç ve sürücü tek bir amaç için bir araya geliyor: Sürat yapmak!

Ama Oaklahoma 'Sokak Çılgınları'na göre 'listeden' değilseniz esameniz okunmuyor. Bu listede Oaklahoma City'de iyilerin en iyisi on sokak yarışı arabası yer alıyor. Yarışmacılar sadece bu listeye girebilmek için değil, listede kalmaya devam etmek için de ellerinden geleni yapıyorlar.

Onlar için sokak yarışı herşeyden- aileden, arkadaşlardan, işten önce geliyor. Oyun çok büyük oynanıyor; bu sürücüler tepeye çıkmak için her şeylerini feda etmeye hazırlar.

İzleyenlere ve izleyecek olanlara iyi seyirler. Hiç izlememiş olanlara da acilen seyirler.
tümünü gör
ilgili galeri