skoda'nın hb modelli arabası. görünüm itibariyle a3 esintisi olsa da sınıfının en geniş iç hacme sahip araçlarından biridir.

ön ve arka yolcuları, koltuk rahatlığı, diz mesafesi gibi noktalarda büyük avantaj sağlar.

kullanımı da oldukça keyifli ve rahattır.
Skoda'nın ynei kompakt otomobilidir.

384 litre bagajı koltuklar yatırılınca 1349 litreye ulaşabiliyor.

50.500tl'den başlayan fiyatları da oldukça uygun.
profilden audi a3'e,
cepheden karizma bir arabaya,
arkadan bir şeye benzemeyen araba.

panoramik cam tavan olması şahsen ben cezbediyor, bir de jantları bu tarz bir araba için fazla güzel olmuş, takdirle karşıladım.
skoda rapid sedan'ı gördükten sonra tipine rahmet okutandır.

tam bir kalas görünümü vardır sedanının. buna göre daha hızlıdır (arada 30 beygir fark var doğal yani). ama sonuçta hız yapmak için bu arabayı almayacağınıza göre, spaceback daha mantıklı bir tercihtir. aralarındaki -makismum- bagaj hacminde 100 litre bile fark yoktur.
1.2 TSI motor ile birlikte 5 kişi ile rampada uçuşa geçen, cam tavanıyla arka koltukta oturanlara panoramik ziyafet tattıran ve sınıfının çok üstünde biri otomobildir.
vw bünyesinden çıkmış, görünüşü a3'ün çok benzeri, yanınızdaki araçtan baktıklarında sizi a3 kullanıyor sanacakları skoda otomobili. 1.2 TSI motorlu modelini kullanan biri olarak söylemem gerekirse, düşük beygir gücü nedeniyle biraz yüksek tüketim hariç, otomobilin hiç bir falsosu yok. oldukça tatminkar bir performansa sahip.

siz alacaksanız benim gibi hata etmeyin, cam tavanı kesinlikle ekletin dediğim otomobil ayrıca.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri