Kiralık olarak 5 gündür kullandığım 2015 model DSG şanzımanlı hayvan gibi şey yaptığım parasının hakkını veren mükemmel araba.
edit: Kliması için yapılabilecek yegane yorum ''Esmiyor'' .
Kliması 5 para etmeyen şirket arabası benim için.
şirketlerin çokça sevdiği araba. sınıfı itibariyle bu fiyata başka volkswagen grubu araba olmayışından dolayı tüm filoların peşinden koştuğu bir araba haline gelmiştir.
Kliması için gerçekten 'esmiyor' denilebilir.
Filoların vazgeçilmezi, arka bagaj kapağı ile camı birleşik olan araba. Kliması gerçekten çok tatsız, soğutmuyor. Ama geri kalanı için bence parasının arabası diyebilirim.
Bagaj kapağı ve camı birleşik olan modeldir. Tasarımı güzeldir, beğenilir.
Şirketlerin çokça tercih edip imajını sıfırladıkları araba. İlk çıktığında beğenmiştim ama artık hiç beğenmiyorum. Sebebi ise her yerde beyazını görüyor olmam. Para verip de hayatta almam bu saatten sonra.
Jette'ya tercih edilebilir uygun fiyatlı Skoda. Denildiği gibi şirket aracı imajını kafaya takmıcaksanız Jetta'dan bir eksiği olduğunu düşünmüyorum.
türkiye'de son bir yıl içindeki satışlarını %44 artırmış araba.

çok sağlam bir gelişim göstermişler cidden. şirketlerin bu modeli tercih etmeleri bu büyük artışın sebeplerinden biridir ama skoda yetkilileri muhtemelen imaj yerine satışların artmasını tercih edeceklerdir.
"markanın kalbi" olarak nitelendirilen, skoda'nın c segment aracı.
1.6 tdi motorlusu chip tuning işlemi ile çok fazla güç alabilen otomobil. 105 beygir olarak binmenin hiç bir mantığı yok, 500 - 600 tl gibi bir rakama gidip 30 - 35 beygir ve 40 Nm tork almak en mantıklısı.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri