benim sis farım var sizin yok demenin alternatif yöntemi.
Deli olduğum olaydır . Resmi plakalı araç bile yapıyor bunu . Normal sislere biraz kızıyorum ama bir de apaçi işi Sapsarı veya mavi tarzı bir renk yapıyorlar . Bir de bunu belediyenin otobüsü veya servisçiler de yapıyor. ZAten araçları yüksek sis farları tam gözümüze geliyor . Ben de aramızda mesafe var ise hemen sis + bixenon uzunları yakıp üzerlerine sürüyorum . O sıra selektör atıyorlar falan neden yaptığımı düşünüyorlar mıdır yoksa küfür edip deli falan mı diyorlar bilemem ama 2-3 kişi aynı şeyi yapsa belki ben de yanlış bir şey vardır diye öz eleştiri yaparlar diye umuyorum.
çin'de polislerin bu tiplerin bir başka versiyonu olan uzunları açık gidenleri güzel bir yöntemle cezalandırdığı durum. kazaların çoğu farların karşıdan gelenlerin gözlerini aldığından kaynaklanıyormuş. poliste bu tip araçları tespit edip durduruyor ve sürücüyü alıp uzunlar açıkken karşısına oturtup bir süre bekletiyor. ne kadar kötü bir durum olduğunu anlamasını sağlıyorlarmış.
yaptığı işin hiç bir izahı bulunmayan insan modeli. kıracaksın üstüne de işte kıyamıyorsun

ha bir de bunlara farları kapatması için selektör yaparsın "ilerde çevirme var dikkat et" dediğini sanırlar.
polislerin tespit ettiğinde yaklaşık 90 lira ceza yazdığı insan.
2016 model jump paket i20lerde orijinal fabrika çıkışı gündüz sürüş farları aracın sis farlarında yanıyor ve kapatılamıyor.
Bazı araçların gündüz farları sis farına bağlıdır. Aynı onun gibi yanar ama güçsüz yanar. Yani sürücü sadece gündüz farını bile yaksa, sis farı çalışıyormuş gibi görünür. Bir keresinde arkadaşıma bu yüzden polisler bile ceza yazmaya kalktı, kendisi sis farı değil gündüz farı olduğunu anlatamamıştı. Müdahil olmak zorunda kalmıştım. Velhasıl her gördüğünüz sis farı, sis farı olmayabilir :)
arabayı sıfır almış bak benim sis farım var diye hava yapan şöför abilere selamlar...
Işıklı ayakkabı giyen çocuklarla aynı zekada olduklarına inandığım insan topluluğu. Tabi o çocuklar büyüyecek daha zeki olacak ama bunlar aynı zeka yaşında kalacaklar
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri