Bugün duyduğum ve beni çok sevindiren haberdir.
Videolardaki eksikliğini hepimiz çok farkediyorduk.

Sinan Koç"un ağzından;

Değerli takipçilerimiz;

Bu yazıyı şirketteki son günümde yazıyorum. Evet, yanlış okumadınız artık tam zamanlı olarak otopark.com‘u daha iyi yerlere getirmek adına işimden istifa ettim ve kurucu ortak olarak bundan sonra otopark.com bünyesinde çalışacağım.Öncelikle beni tamamen destekleyen canım eşime, aileme ve arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Onlarında bizim gibi otopark.com’un daha iyi yerlere geleceğine dair inançları tam. Çalıştığım şirketinde konu hakkındaki pozitif düşünceleri ve iyi dilekleri için ayrıca teşekkür ederim. Normalde bugün son günümdü fakat çoğu çalışma arkadaşım şirkette olmadığı için pazartesi tekrar gelip vedalaşacağım.

Bundan sonra elimizden geldiğince hatta %110 performans ile daha iyi işler yaparak, siz değerli otomobil tutkunlarına ve sektöre katma değeri olan işler çıkarmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
İyi bir ekip oluşturduğumuzu düşünüyorum, sevdiğiniz otopark.com samimiyeti, otopark.com objektifliği, otopark.com eğlencesini koruyarak ve tabi ki siz değerli takipçilerimizin destekleriyle otopark.com’u benzersiz bir platform haline getireceğiz.

Takipte kalın, güzel günler bizi bekliyor.

Sevgi ve saygılarımla;

Sinan Koç
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri