• / 5
Otopark.com un vazgeçilmez üyesi. Arabalar hakkında son derece bilgili ve en en önemlisi bildiklerini çok güzel şekilde anlatabilen insanı ekran karşısında bilgilendirirken güldürebilen yetenek üstü bir petrolhead.
otopark.com'un eğlenceli yüzüdür.
İki gün önCe otopark.Com ile forumumuzdan bazı arkadaşlarla yaptığımız ortak buluşmada yüzyüze tanışma fırsatı bulduğum,hoş sohbeti,eğleneli kişiliği ve geniş otomobil bilgisi ile ekranlardan çekilmemesini istediğim adam.
Yengeçe bürünmek,gıdıklamak,sıkmak gibi apaçi jargonunun nadide parçalarını bizlere ulaştırmıştır,severiz, sayarız kendilerini.
Dsg'den hızlı vites değiştiren, her türlü arabayı yengeçe dönüştürebilecek, espiri anlayışı yüksek, Hondalardan bile daha iyi kesiciye girebilecek ağıza sahip olan abimiz
and mehmet çetin ile birlikte videolarıyla yaran oto gurusu.
çok sevdiğimiz bir abidir kendileri ama eskiden daha eğlenceliydi. Eskiden m3 tü şimdi 760 :)
Otopark.com un diregidir kendisi. Kendisi otopark.com dan ayrildiginda takip etmeyi kesmistim kanali, dsg den hizli vites atar araclari yengece burur.
Bir diger en sevdigim ozelligiyse araclari kullanim amacina gore test etmesi, ornegin honda jazzda kalkipta yea bu viraj alamiyor tirt para verilmez veya e180 testinde arac sirf arkadan itis ama yanlamiyor diye gommemistir kendisini, bu yuzden SINAN KOC
Son derece yapmacik oldugunu dusundugum makine muhendisi
Üç bilemedin dört sene önce olimpiyat stadının otoparkında canartam academy'nin caterhamlarla yaptığı bir organizasyonda tanışmıştım kendisiyle. Yanlayarak geçtiğim bir slalomun ardından yanıma gelip 'yan yan slalom yapan sen miydin?' diye sormuştu, evet benim demiştim :D Bizim otopark.comdiye bir youtube kanalımız var, 116d ile piste çıktık yanladık ettik bir bak seversin demişti ve o şekilde takip etmeye başlamıştım. Hatta etkinlik sonunda eve de bırakmıştır beni sağolsun, hoş sohbet iyi adamdır severim Sinan Koç'u.
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir