Dün gece yaşanmış olan olaydır.

Sinan Çetin'in oğlu olan Rüzgar Çetin Porsche marka otomobiliyle direksiyon hakimiyetini kaybedip karşı şeritten gelen polis otomobiline çarpıyor. Polis aracındaki bir polis hayatını kaybediyor.

Video'dan da belli olduğu üzere, anlık bir gaza basma sonucu aracın arkası gelmiş ve polis arabasına doğru yönelmiş araba.

Umarım hapse girer ve uzun bir süre oradan çıkamaz.
babasının birilerine rüşvet vermesi sonucu üstü örtülecek kazadır.

adam kaza yapmış, polis öldürmüş, alkol de var sanırım.
ama ceza alacağından bile şüpheliyim. geldiğimiz noktaya bak arkadaş ya!
Kanında alkol de olan sürücünün kazası değil adam öldürmesidir.


--- spoiler ---
Haber Sinan Çetin'in oğlu kaza yaptı: 1 polis şehit oldu... Beşiktaş'ta karşı yönden gelen otomobil ile polis aracının kafa kafaya çarpıştığı kazada, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralandı. Polis aracı ile çarpışan lüks otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi. Rüzgar Çetin gözaltına alındı. Kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde lüks aracın karşı şeride geçerek polis aracına çarptığı görülüyor. Rüzgar Çetin’in üflemeli cihazla yapılan ilk alkol muayenesinde 0.92 promil alkollü çıktığı durumun alınan kan örneklerinde yapılacak testlerin ardından kesinlik kazanacağı belirtildi. Rüzgar Çetin, Çırağan Caddesi'nde 9 yıl önce yine aynı caddede kaza yapmıştı. O gün 21 yaşında olan Rüzgar Çetin, cipiyle takla atmıştı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatmıştı. Adliyeye sevk edilen Çetin'in kelepçeli olduğu görüldü.
--- spoiler ---
Yıllar önce takla atmış olan şahsiyetin cinayeti.

Şimdi bu adamın babası gider birilerini ziyaret eder, adamı salarlar. Umarım şu dediğimi yutarım.
Bu arada ıslak zeminde, alkollü iken arkadan çekiş 400+ beygir araba kullanmakta her yiğidin harcı değil görmüş olduk.
rüzgar çetin'in, adının hakkını verdiği kazadır.

fakat bindiğin aracı biraz anı be evladım o nasıl bir ivmelenmektir..
polis memuru da bir zengin evladının zevki sonucunda adeta pisi pisine gitmiş.
yazık..
polis olarak spesifize etmekten ziyade bir insanın ölümüyle sonuçlanan kaza. cinayetin cezası bellidir. ha bıçakla ha silahla ha arabayla. ülkemizde olduğu gibi suçlu sırf arkası güçlü olduğu için bunun cezasından yırtmaz umarım.
fotoğraflardan gördüğümüz üzere basit olmayan bir kaza. porsche gibi bir araca bu derece zarar veriyorsan, aşırı hız belli ki. yani sen bile bile gittin bir adamı öldürdün. yani ne ceza alırsan al, o adamın ailesine ne anlatacaksın?
Benim polise de kızdığım üzücü olay.

Emniyet kemeri takmayan polise de içten içe kızdım, büyük ihtimalle ölmeyecekti. Keşke taksaydın be adam..

Kazayı yapan gerizekalının fotoğrafı
yine lüks bir araba, yine zengin bir aile çocuğu ve yine ölümlü bir kaza dediğim haber.

meslektaşımın ailesinin başı sağolsun. genelde trafik polisleri emniyet takmaz. bundan dolayı vatandaşa ceza keser ama kendisi kullanmaz. onun cezası da farklı türde olmuş. allah taksiratını affetsin.
ölümlü kaza olması nedeniyle adli ceza alacağı kesindir. bu 6 ay mı olur yoksa 6 yıl mı olur artık takdir adaletin. emniyet kemeri olayını da artık aşmamız lazım. 1 kere oluyor bu kaza denen şey her gün olmaz.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri