Türkiye'de trafikte gezen otomobil kullanıcı profilinin %95'inin araba kullanmak namına hiçbir şey bilmediğini gördüğünüzde, değişecek olan tutum.

Bunu malum 2.el sitesine girerek fiyatlara baktıktan sonra da pekiştirebilirsiniz. Örneğin takla attırdığı bagaj kapağını değiştirttiği 1.4 tsi polo gti'a 67.000 üstü rakam isteniyor.

Örneğe çok dalmadan bakacak olursak ilanlara baktığınız %99 araç, boyalı, kazalı, hasar kayıtlı, sorunlu, taklacı. Bundan dolayı temiz arabası olan da benim arabam temiz kardeş diyerek piyasa fiyatını arşa çekmeyi kendine hak görüyor. Bu durumda alıcıya bir seçenek kalıyor.

Önceden ırzına nasıl bir geçilme söz konusu olduğunu bilmediği aracı almaktansa, sıfır araba alıyor ve kafa rahatlığına ulaşıyor. Araba konusunda en önemli şey kafa rahatlığıdır arkadaşlar. O olmayınca hiçbir şey alamıyorsun.

He noluyor sıfır araba alınca da, sıfır arabana yine bu araba kullanma bilmeyen %95'lik dilim tehlike arz ediyor ve geliyor senin sıfır arabana çarpıyor, sürtüyor, çiziyor. Buna karşı da yapacak hiçbir şey yok. Mümkünse kapalı garajda tutmaya çalışın demekten başka bir tavsiyem yok çünkü "bu işin fıtratında bu var maalesef"
tümünü gör
ilgili galeri