Nefretlik arabadır. Ergonomi ve kullanışlılık açısından berbat bir yenilikle donatılmış, günümüzde git gide artan facia. fakat bu dokunmatik ekranların 3-5 yıl sonra sorunlarıyla uğraşmaktan ve müşteri şikayetlerinden markalar da ders çıkaracaktır diye düşünüyorum. İnsanoğlunun Trend olanı hızlıca tüketme merakı... dokunmatik klima kontrol ünitesi de bunun öz kardeşi.
Genel olarak her işi dokunmatik ekranda halleden arabadır. Klima açacaksan gözünü yoldan ayırırsın, ağzını açıp ekrana bakıp klima tuşuna dokunursun. Gelen ekrandan sıcaklığı dokunarak tutup sürüklersin, göz ucuyla yolu keserken ağız hala yarı açık pozisyonda fan ayarını yaparsın. Yola dönersin ki müzik istemediğin şeylere geçer. Yeniden ekrana bakarsın, müzik sembolüne ağzın açık dokunursun. Gelen sayfadan istediğin albümü bulana kadar bir el direksiyonda bir el dokunmatik ekranda, bir göz ekranda bir göz yolda, ağız açık yolda seyretmeye devam edersin.

Nerde o eski full manuel araç konsolları
Acil sesi kısmanız gerektiren bir durum olduğunda sizinle taştaş geçen zımbırtı.
Ehehe kısamadınmı lan al navigasyon bas bas müziğe geçelim eheueheu diyor. Kesinlikle diyor başka açıklaması olamaz.
Sizse hay ananı avradını demekten başka birşey yapamazsınız.
Affedersiniz ben onun ta....
Teknoloji adi altinda surucunun nasil dikkatini dagitiriz opsiyonu
Ruhunu teslim etmiş gibi duran arabadır.
Tövbe yarabbi...
Tam radyoda güzel bir müzik geldi tesisatında güzel ses veriyor ama gaza gelip zaart diye sesi açıp modunu düzeltcekken o lanet dokunmatiği ara tek tek tek basarak ses yükselt adamın morali bozulur olmamış bu teknoloji.
Muhtemelen direksiyonda da kontrol tuslari vardir sakiin
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri