• / 3
Oldukca nadir bulunur hele hele sozlugumuzde nerdeyse hic yoktur sol seritte suratli giderken bu isi kiz isteme merasimine cevirmezler naz yapmazlar aynadan geldiginizi gorunce usulca sag seride cekilirler gecip gidersiniz gercekten cok mutlu eder.
Tasvip ettiğim sürücüdür.
bayıldığım sürücü tipidir. sidik yarıştırmak için değil, bir yerden bir yere gidebilmek için otomobilini kullanır. 'arkadaki benden nasıl hızlı olur?' modunda değildir, olmamalıdır da. genellikle bu sürücülerin hızlı otomobil sahibi olmuşlukları vardır, bu yüzden egolarından biraz da olsa sıyrılabilmişlerdir.
dikiz aynasının varlık sebebini bilen ve kullanmaktan çekinmeyen kişi hareketi. arada sırada bir göz atın şu aynaya.
Hızlı bir arabam olmasa da bu erdeme sahip olduğumu düşündüğüm konudur.
şoför gibi şofördür yol vermeyi gurur meselesine çevirmez.
Yolda denk gelince mutlu olduğum şoför tipidir. Malum ülkemizde sayıları çok fazla değil.
En sevdiğim şerit en sağ şerittir. Valla kimse yok.
Ağır vasıtalar oluyor ama artık ağır vasıtaların da çoğu orta şeritten gidiyorlar. Tın tın kendi halimde gidiyorum, her halde bu konu tanımındaki kişilerden birisi benim.
Aynayı kullanmayı bilen insanlara saygılı sürücüdür. Sağ şeride geçer trafiği tehlikeye atmaz. Sürücü olmanın gaza köklemek olmadığının bilincinde olan sürücüdür.
Geçen bu durumu bir Fluence ile deneyimledim. Türkiye'deki her Fluence'ın kötü olmadığını bana kanıtladı. Artık dünyaya daha olumlu bakıyorum.
  • / 3
bunlar da ilginizi çekebilir