genellikle hafta sonumu sanayiye ayırdığım zaman hissettiğim heyecandır. bütün işlerimi iptal eder, o günü kendime ayırırım. para harcayacağımı bilerek mutlu olma hissi çok başka bir his.

bazen öyle bir açlık oluyor ki hiç ihtiyacım olmayan yedek parçaları alır stoklarım, bir gün lazım olur diye. bir erkeğin kendini bulduğu bir kaç yerden birisidir benim için sanayi.
Tanıdığınız, sizi bilen bir şekilde ahbap olduğunuz bir tamirhaneye giderken herşey güzeldir, mesela benim çok yakın bir arkadaşımın yeri var işim olmasa bile giderim bazende işin ucundan tutarım hatta kendi aracımla ilgili kısımları kendim yapmaya çalışırım yardımcı olurum öğrenirim. Zaman geçer gider, bazen gazete kağıdı üzeri iki poğaça bazen başka yemekler yeriz, sohbet güzeldir çay güzeldir aracın durumu kötü bile olsa güzel ayrılırsın.

Birde bunun diğer yüzü var aslında biliyorum konu başlığındaki heyecan iyi olanıdır. Diğer heyecan bilmediğin, zorunda kaldığın geneldede yaslayacakları yere gitmektir. Oda çok kötüdür efendiler, tedirgin bir bekleme hali oldukça sinir bozucu olur. Sonuca geldiğinizde iyi birine denk gelip sevinmekte vardır sizi güzel bir soyan bir b*kuda becerememiş birine denk gelmekte vardır.
95 model escort'umda yaşayamadığımdır. çok sık gidince heyecanı kalmıyor tabi.

(bkz: allah düşürmesin)
düdüklenmeyeceğinden emin olduğun ustaların olduğu anlamına gelen önerme. keza artık sanayilerde kim kimi yakalarsa onu seviyor. (bkz: swh)
O muhteşem his ve o lastik izleri o egzoz sesi ve apaçilikte sınır tanımamak😍😍😍
genel olarak sevdigim yerdir. o takir tukur cekic sesleri ciz ciz kaynak sesi ama bi tamir yaptirip ustanin kendini uzaya cikmis gibi ovmesi ve sonunda bol sifirli bir mebla insani sogutmuyor degil
Benim gibi düzen takıntısı olan adamlara göre yerler değildir. Ben tekil usta bulmayı daha çok severim. Böyle apartman altında kendi başına takılan ustalar. sanayi ye girdiğimde mide bulantısı başlar. Her yerden birileri çıkar.
maslak tarafı ne kadar iyiyse bostancı tarafı o derece leştir, zaten artık konum açısından da bostancı sanayi şehrin ortasında sıkıştı kaldı, ne kendine ne de çevresine yararı var...yakın dönemde taşısalar da kurtulsak... (bkz; eski göztepe sanayi)
bende genelde ne kadar bayılcam heyecanıdır. hele ki yabancı bir ustaya gidiyorsanız. bazen boyundan laf eden ustalarla karşılaşırız. bazen de suratsız 1-2 tiple. ama genelde gider gitmez çayının geldiği sıcak gerçek anlamda sıcak yerlerdir.
(bkz: sanayi çayı)
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri