samsun'da yapılacak olan otoshow'dur.

--- fuar detayları ---
Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, KOSGEB, ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği, SOYS Samsun Otomotiv Yetkili Satıcıları işbirliği ile hazırlanan “SAMSUN OTOSHOW FUARI 2016”, 2.Otomobil, Ticari Araçlar, Bisiklet, Motosiklet ve Aksesuarları Fuarı, 2 - 7 Eylül 2016 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.
TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat ALAGÖZ: “SamsunOtoshow Fuarı sektörde yılın ilk buluşması olacak.”

TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat ALAGÖZ; Ülkemiz ihracatının önemli kısmını üstlenen ve yeni yatırımlar ile payını büyüten otomotiv sektörünün önemli üretici ve ithalatçı firmalarının katılımıyla hazırlanan, firmaların son model araçlarınısergileyeceğiSAMSUN OTOSHOW FUARI otomotiv sektöründe yılın ilk fuarı olma özelliği taşıyor.

Otomotiv sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri Samsun’da ikinci kez tek çatı altında sunmayı hedefleyen, konusunda bölgesinin en etkili ve profesyonel buluşması olan fuarımız, iki ayrı salonda düzenlenecektir.
Bölgemizin ticari buluşma merkezi Samsun’da, 2014 yılında 92.000’i aşkın kişi tarafından ziyaret edilen, bölgenin en büyük ve kapsamlı organizasyonunda, dünya markalarının katılımı ile Samsun başta olmak üzere tüm bölgeden gelmesi hedeflenen100.000 ziyaretçiyle kaliteli, eğlenceli ve profesyonel bir fuar yaşanacaktır.

İstanbul’dan gelecek olan pilotlar eşliğinde, Samsun için özel olarak hazırlanan Off-Road etkinliği 3-4 Eylül 2016 tarihinde gerçekleşecektir. Fuar kapsamında birçok markanın modeli sergilenecektir. Aynı zamanda bazı markaların, yeni modelleri ilk kez Samsun 2. Otoshow Fuarı’ nda görücüye çıkacaktır.

Bölgedeki araç satışlarına olumlu katkı yapması beklen, otomotiv sektörünün gelişmesine ve ticaretine hareketlilik kazandıracağına inandığımız fuarımız 6 gün süresince bölge genelinden gelen ziyaretçilere açık olacaktır.

Samsun 2.Otoshow Fuarı; 02-07 Eylül 2016 tarihlerinde 11.00 – 21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.
--- fuar detayları ---
Gayet yararlı olan fuardır.Ecoboost mustang, Volvo S90 gibi yeni modeller sergilenmektedir.Birçok marka birarada bulunduğu için karşılaştırma imkanı verir alıcıya.
sözlüğün de davetiyesi olduğu fuar. yakında buralar şenlenir.
Anlı şanlı otomobil markalarının olmadığı, hepi topu 11 otomobil ve 1 ticari araç satan markanın olduğu fuar.
Samsunda sıradan bir gün!
İlkine gittigimde hayal kırıklığına ugradik resmen. Bana autoshow dan ziyade galerilerin birlesmesi gibi geldi. Hele de istanbul autoshow dan sonra cok bi beklentiye girmemek lazim.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri