• / 4
En değerli, en anlamlı, özgürlük gibi anlamlar taşıyan arabadır. Ona sahip olmak, ilk olması çok önemlidir. O araba asla unutulmaz.

Benim ilk arabam ise (bkz: fiat bravo)
Maalesef : (bkz: 1999 honda civic 1.4 is)
1993 model Renault Broadway 1.4 GTE. O kadar ilk sahibiyim ki, içinde büyüdüm :))
İdarelik olarak annemden boşa çıkan 2002 model Honda CR-V ve şirketten boşa çıkan model yılını hatırlamadığım Opel Zafirayı saymazsak ilk arabam yakında 4 yaşında olacak volkswagen polo gti. Üzerine harcadığım bu kadar emek ve paradan sonra keşke bir gün satmak zorunda olmasam diyorum.
Benim ilk arabam Fiat Punto1.4 Starjet ve kendisini hala kullanmaktayım. Annemin ilk arabası ise seneler önce rover 220 turbo coupe olmuştu.

Evet, bu entry bir miktar isyan içermektedir. Fakat, ilk araba ilk aşktır. (kaputun altında 95 bg'de olsa, 200 bg'de olsa)
(bkz: bmw e21) caddelerde yan yan, aklımda polis var lan.
1992 Renault 9 Broadway
Peugeot 106 1.4 xr di doğum yılı 1998 di bazen malum siteye girer satlık mi diye bakarim
o günü iple çekiyorum. şimdi öğrenciyim 3. sınıfım. en kısa zamanda bu entry yi editlemek için can atıyorum. saygılar...
İlk araç herkes için çok önemlidir, benim için ayrı bir yeri vardır çok çok ayrı bir sebebi var çokta acı. Neyse hüzünlenmeden söyleyeyim alınmadan önceki zaman geçmek bilmez o bekleme süresi asla geçmez, ilk bindiğiniz an ve takip eden gece otoparkta içinde geçer. Ben oturup izlerdim sıpayı kendisi Peugeot 308 idi, 110.000 km kahrımı çekti banada çok çektirdi eşşolusu.

Satıldığı gün öyle çok ağlamıştım ki anlatamam, o günden beridir herkes bana deli gözüyle bakıyor. Bu arada bahsi geçen araç tamamıyla bana ait ilk araçtı öncekiler hep ailemden arta kalanlar olmuştu.
  • / 4
bunlar da ilginizi çekebilir