tek olmadığımı bana anlatan sorun. mini almak için yıllardır çalıştım, sonra fiyatlar yükseldi, ben yine çalıştım, fiyatlar yine yükseldi. şimdi amaçsızca araba arıyorum. saçmalık.
Hayran olduğun yada hayallerindeki arabanın fotoğraflarına ve fiyatına dakikalarca bakaaar durursun, hele bir de yıpranmış, hor kullanılmış olduğunu anlarsın işte canını öyle bir yakar ki tarifsiz bir acıdır. Sonra bir iç çekersin, moralin bozulur kapatır çıkarsın.
Her girişimde kendime fiyat aralığı belirleyerek yaptığım eylem.

Örnek bugün girdiğimde 100 bin liram olsa diye giriyorum diğer gün 40 bin liram. Bazen katrilyoner olsam bazen de 1 trilyonum olsa diye giriyorum. Kriterler ruh halime göre değişiyor. Ama eninde sonunda gtr ilanlarına çıkıyorum. Arifin menşıstıra attığı golden hep gtr'a gidiyorum.
İçinde motor olan tüm taşıtlara bakarım,sanki alabileceğim.
Motor ile çalışan tüm araç tiplerine heveslenme bölümündeyim.
5 dakika da baksam 2 saat de oyalansam sonu hep küfür ile biten hobimdir . Elimizde bir hayal kurma olayı kaldı onu bari almasınlar.
Her gün zevkle yaptığım aktivite, ilk önce otomobil ilanları ile başlar, en sonunda iş makinesi, uçak, tekne falan kısmına gelinince '' ya ben ne yapıyorum burada?'' diyip, sekme kapatılır.
Hayattaki en büyük hobilerimdendir, zaman zaman sahibinden.com dan sıkılırsanız (bkz: autoscout24.de)'de iyi bir seçenek olabiliyor.
Ben de son zamanlarda arabadan motordan sıkılmış olmalıyım ki yat bakmaya başladım. Valla fiyatları baktığım arabalardan sonra uygun gelmeye başladı. Elime para geçse ilk yat alırım. Geldiğimiz noktaya bak can sıkııntısı yüzünden yata meylettik ağzını kırayım
Demin araba alcam diye girdiydim de en son tarla traktör biçerdöver filan bakıyordum.
Mısır ekip de üzerine bide silaj yapsam parayı bulurum herhalde .
  • / 5
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri