başlığın tamamı gece amerikan park taktırdığı belli olsun diye sadece sis farı açık gezen tiptir.
akşam arkamda dikiz aynasında gözümü her kör ettiklerinde mezarda yatan atalarına kadar küfür ettiğim kişilerdir. oğlum gerizekalı mısınız? sis farı yayvan aydınlatmaz daha doğrusu sis farının aydınlatma gibi bir görevi yoktur. normal fara nazaran ışığı orta bölgede yoğunlaştırıp ince uzun bir hatla uzak noktalara kadar ışığınızın ulaşmasını sağlar ki sisli havalarda karşıdan gelen kişi sizi fark edebilsin. sen lazer gibi çalışan bu farı normal zamanda yaktığın zaman eline ne geçiyor acaba.
bu tür arkadaşlar varsa beni şu şekilde yolda tanıyabilir; eğer önünüzde giden bir araç size hemen yol verip arkanıza geçip uzunlarını sislerini arabada ne kadar ışık varsa Allah ne verdiyse yakıyorsa bilinki bu benimdir. sırf böyleleri için arabanın tavanına off-road araçlardaki tepe aydınlatması gibi ışıklar takıp bunların arkasına geçerek onlara geçici körlük yaşatacak kadar ışıkları açmak istiyorum.
daha fenası özellikle vag grubu araçlarda far kumandasından sisleri açmak için hızını alamayıp butonu iki defa çekip arka sisleri de açan tip
Ben ön sislerini yakana arka sislerimi, arka sislerini yakıp gezene uzunlarımı yakarak huzursuzluk veriyorum. Daha inip kavga ettiğim olmadı ama kendilerini en kısa zamanda dövmek isterim
Ankara'nın Sincan semtinde sıkça karşılaşabileceğiniz, özellikle Tofaş marka araçları ile ortama apaçilik kokusu yayan tiplerdir.
Apaçi diye adlandırdığımız modifiyeden anlamayan tiplerin yaptığı mantıksız hareket
Çomardır .
amacının tam olarak ne olduğunu anlamadığım, bu ara özellikle arkasında osmanlı bayrakları ve tuğraları olan otomobillerde gördüğüm, benim için çomarlık simgesi olan harekettir.

karşıdan gelen otomobili rahatsız ediyor muyum, yeterince güvenli bir iş mi yapıyorum gibi sorguları kendilerine soramayan adamlardır aynı zamanda.
karşımdan geldiği zaman beynine beynine bi-xenon çaktığım tiptir.
hiç bir şekilde radarıma girmemiş, ilgimi çekmemiş, içinde hep beyaz atlet ile hayal ettiğim tiptir.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri