1969 Almanya doğumlu, nurburgring nordschleife kraliçesi kadın. Bu pistte şu ana kadar tahmini 20.000'den fazla turu bulunmaktadır.

Kendisi ring'de geçebilecek delikanlı sayısı sanırım bir elin parmaklarını geçmez. Kendisi ile ücreti karşılığında ring taxi'ye çıkabilirsiniz.

Bu arada artık Top Gear sunucusu da olmuş, iyi de olmuştur.
Video'dan da görebileceğiniz üzere kendisi bir kadın değil bir erkekte değil bir canavar olan ablamız. Keşke annem olsaydın lan. (bkz: swh)
hızlı ve öfkeli bir abla.
bir kadına göre gayet başarılı reflekslere ve önseziye sahip sürücü. en hızlı taksi sürücüsü unvanına sahiptir kendisi. daha önce otomobillerle ilgili birçok televizyon programında kendisini izlemiştim, top gear programına gayet yakışacak kalitede bir insan kesinlikle.
aynı zamanda sertifikalı helikopter sürücüsü. kısa bir de evlilik macerası geçirmiş hatun kişisi. bu hıza kim dayanır, adamın yüreğine inmiştir iki arabasına binince.
The Queen of the Ring. 2 turda 40 kişi geçebilen bir pilot. Göz önünde bulundurulması gereken en önemli detaylardan birisi bunu pc başında simülatör oynarken yapmıyor (easy modda bile o kadar araba geçemem ben), ikinci husus ise bunu "ring"de yapıyor. Ahan da videosu .

Tek bir piste ömrünü adamış saygı duyulası bir kadındır kendisi. Taksicilikten minibüs şöförlüğüne pek çok direksiyon mesleğini ringde icra etmiştir. Bi açık teker sınıfından videosunu görmedim, heralde onu da denemiştir.
gözü kara ve sezgileri oldukça güçlü bir pilot. tabi bunda nurburgring'i karış karış her kıvrımını ezbere biliyor olmasının da payı var. bugüne kadar yaklaşık 30 bine yakın tur attığı söyleniyor. 624 bin kilometre demekmiş. bu işlerde kadın erkek farkı olmadığını kanıtlayan insanlardan biri.
İlk ringe çıkışı annesinin arabasını kaçırması ile olmuş. Ehliyeti dahi yokken annesinin arabasıyla nürburgring'e çıkmış ve arabanın bütün limitlerini zorlayarak fren bırakmamış.

Sanırım sonrasında bu davranışından dolayı ailesi "aa bu kızın buna ilgisi var o zaman ilgisine saygı duyup destekleyelim" gibi düşünceler ile bugüne gelmiştir.

Uyarla hemen bize. "Ulan eşşooolueşşek araba kaçırmak ne demek piste gitmek ne demek" çak ağzına 2 tane ehliyet de yasak harçlık da yasak, sen kimsin ilgi alanın olacak hobin olacak yeteneğin olacak???
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri