birçoğumuzun başına gelen durumdur, sabah kalktığınızda boydan boya arabanızın çizilmiş olduğunu görebilirsiniz.

bunu yapan tipler genelde 16-22 yaş arasındaki gençlerdir. bir de bunların; gelin arabalarının önünü kesip para alamadıkları takdirde arabaya ya da size zarar veren modelleri vardır.

derine inmek gerekirse; bu gençlerden çok aileleri bu durumun sebebidir. çocuklarını doğar doğmaz sokağa atarlar, bu arkadaşlar da ondan sonra gelip arabalarımızı çizip, camlarını falan kırarlar.

he bu tipleri yakalasanız ne olur, hiçbir şey olmaz çünkü polisler bile bunlardan bıkmıştır. şimdi beni suçlayacaksınız ama bu arkadaşlardan birini yakalayınca bence cezasını kendi ellerinizle vermelisiniz. maalesef başka türlü akıllanmayacaklardır.
Cezasını kendi elinizle verirken ayarına dikkat etmek lazım. Yanlış sonuçlar doğurmayacak en uygun paket programı uygulamakta fayda var.
seramik oto kaplama ile azıcık da olsa önüne geçebileceğiniz hadise.

En azından elinizden geleni yapmış olmanın getirdiği vicdani rahatlığı yaşarsınız. Yoksa bu kekolardan her yerde var, illa ki sizi de bulacaktır.
keyifle çıktığınız evden kabus gibi bir gün yaşamanıza neden olur. tüm günü acaba pasta cila ile çıkar mı, ne yapcam şimdi ve yapana bilimum küfürler eşliğinde geçirirsiniz.
Katil olmak için gerekli olan sebeplerden biridir.

Gözünüz gibi baktığınız otomobilinizin çizildiğini görmek, hem de kasıtlı olarak insanı delirtir.

Hani o an çizen adamı yakalayabilseniz o çizikleri yalatır, kendinize köle edersiniz o derece.
Dedem adamı delirten durum.
Özellikle de araba siyahsa insan krize girer. Hemen hemen hiç bir rütuş kalemi o çiziği kapatamaz.
Beyaz araba alın, en azından dikkat çekmediği için çizmiyorlar.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri