Tasarımını hemen hemen kimseye beğendirememiş olan otomobil.

Görünüm itibariyle kendisi yerden yüksek ve kaslı bir renault clio'ya benziyor. Kabini biraz dardır, motor seçeneklerinden atik olan bir motor seçeneği maalesef bulunmamaktadır.

İnsan koltuğuna oturduğunda çok iyi hissetmiyor, bu yüzdendir ki ikinci elde yok parasına bile yüzüne bakan yok. Şu an bu boyutlarda ve 2 litre başka hiç bir suv bu kadar ucuza satılmıyor.

Bence Renault en başarısız denemelerinden biri olmuştur kendisi.
ne vereyim abime kafasıyla yapılmış otomobil. bu aracın üretilmesi ve satılmasında pay sahibi olan herkes vicdansızdır. alan adama bir şey diyemem hatadır yapmıştır insanız sonuçta. çok merak ediyorum renault yetkilileri bu aracın lansmanını hangi yüzle yaptılar hangi özelliğini göklere çıkardılar
renault'nun internet sitesinde göremediğim otomobil. bence şekli şemali fena olmamış ama sıfır olanının fiyatını bir türlü bulamadım.

renault'nun fiyat listesinde de yer almıyor.

buldursana be sözlük!
Sıfırı artık ülkemizde satılmamakta olan otomobil.

Sahibinden.com'da oldukça uyguna ikinci el ilanları mevcut.
Bagaj kapağı iki parçalıdır. Range Roverlardaki gibi önce üst taraftaki büyük kapak açılır sonra küçük parça yere doğru açılır.
yavaş yavaş yerini renault maxthon'a bırakmaktadır.
(bkz: renault maxthon)
renault tarafından yayınlanan resmi fotoğrafının ardından, pekin otomobil fuarı için çekilen yeni görüntüleri internete düşmüştür.
foto - 1
foto - 2
foto - 3
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri