1997 yılından beri üretilmekte olan hafif ticari'dir.
Latin Amerika ve Avrupa'da Nissan Kubistar diye de satılmıştır. Aynı şekilde Mercedes Citan adıyla Mercedes ürün gamında da bulunmakta. Ülkemizde belki de en çok satmış olan hafif ticaridir. Esnafın eli ayağı diyebiliriz, tam bir ırgat olmasına rağmen bozulmaz. Sevilir, sempatiktir.
İlk kasası ile satış rekorları kırmış olan hafif ticaridir. Bu tarz arabalarda olay fiyat/fayda'dır, kangoo bu konuda üretildiği ilk yıllarda rakipsizdi. Bu başarı yüzünden zaten diğer markalar hemen rakip oldular.
Hala o ilk üretilenlere çokça biniliyor ülkemizde, bu da aslında ne kadar başarılı bir araba olduğunu gösteriyor.
kullanıcılarının "direksiyonu tam sağ yapınca motorun stop etmesiyle" ilgili problemler yaşadıkları hafif ticaridir.
az önce arkadaşla dizel fluence tokatladığımız, 1.5 litre turbo beslemeli 80hp güç üreten 185nm torklu dizel motora sahip araç.

teneke ama seri.
II. Nesliyle rakipleri arasındaki farkı kapatmaya başlamıştır. Privilege paketinde arka camlarda otomatikdir.
Az yakar güzel kaçar atakdır Renault'un göz bebeği 1.5 dCi motor vardır kalbinde.Kendi aracım diye demiyorum ama komforludur sürüşü rahatdır büyük araba diyip içine bindinmi kendini minicik otomobilde (kontrol sürüş açısından) hissettiğiniz görüş açısı olarak her tarafa hakim olduğunuz ister ailenizle doluşun ister iş yerinizde malzeme taşıyın genişdir. Türkiye koşullarında tepe tepe binip kullanılıcak arabadır.Deneyim olarak anlattıklarım Kangoo 2'dir.
eski kasaları trafikte en uzak durulası şoförlere sahip araçtır. Araçta bence tam bir bela. Her an takla atmaya müsait bir araçtır.

165 lik 175 lik lastik ölçüleri olan bir arabayla makas atan arkadaşlar varmış aramızda. Belki de artık yoklardır bilemiyorum.
İlk kasasında benzinlisi de bulunan hafif ticaridir. Ve bu modelleri taklaya aşırı müsait modellerdi.
Yenileri dci motorunun ekonomisi ile tercih sebebidir.
2011'de bayiden alp şuan 600k kilometreye ulaşan ailemizin emektar aracı . Babamın işi gereği her gün torosların zorlu arazisinde işini hakkıyla veren Isuzu Dmax'ın çıkamadığı yere çıkan emektar . var ol kral
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri