Esnafın, geliri düşük kişilerin can kurtaran simididir.
dacia gibi ne olduğu belli olmayan plastiklere ve detaylara sahip değildir. Sonuçta bir renault olduğu için bence alınabilecek en makul ve en mantıklı arabadır. ortalama yakıt tüketimi 4-4.5 litre civarlarındadır.
en dolusu listede 54.000tl olarak görünüyor ama bayi'ye gittiğinizde 50.000tl'lik bir satış fiyatına alabiliyorsunuz. şirket için değilse beyazından uzak durmanızı öneririm.
ülkemizde en çok zulmü gören arabadır.
şirketlerin genellikle en 'fakirine' verilen araba olduğu için hiç değer görmez. içinde biralar içilir, sigaralar tüttürülür o gıkını çıkarmaz. kendisini her gördüğümde bu sebeplerden dolayı içimden 'zavallım' diyorum.
yinede bana mısın der yoluna devam eder. tarzı 'bir umuttur yaşamak'tan farksızdır.
Arabanın hasıdır. Arabayı eğer bir taşıt olarak görebilirsek kıymetini anlarız. Bu fiyata kimse sedan araba satmıyor, onu da geçtim hiç bir araba bu kadar zulüm de görmüyor. Şirketlerin otomobilleri oldukları için bunu kullanan gavatlar genellikle ne tümsekte yavaşlar ne de çukurda. Zulüm aracıdır kendisi.
yaklaşık iki senedir sorunsuz bir şekilde kullandığım arabadır. yakıt tüketimi konusunda oldukça cimridir.özellikle uzun yolda dolu depo ile 900 km. civarında yol yapabilir.
sudan ucuza binilen otomobiller kategorisinde başı çeken arkadaşlardan bir tanesidir.
gelişmiş arabaları beceremeyen ama böyle basit arabalarda 1 numara olan renault için bir yüzakıdır .
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri