profesyonel yarış pilotu "Ho-Pin Tung" un sürdüğü yeni range rover sport'un reklamı. yeşil ve gri tonların olduğu doğada aracın ben buradayım kırmızısı aşık eder.

45 derece eğimde 999 basamak merdiven tırmanan RR Sport yanılmıyorsam HYBRID destekli dizel motora sahip. Bu kadar rahat tırmanmasında yüksek tork gücünün ve onunda arkasında HYBRID desteğinin olması büyük etken.

edit : geri iniş için hazırlanmış çelik halatı videonun sonunda yerde görebilirsiniz.
çok etkileyici bir video olmuş, tabii bunda svr'lara karşı olan özel ilgiminde etkisi vardır.
Son derece etkili bir video olduğunu söylemek gerektir. Herkesin imkansız diye tabir ettiği bir şeyi yapabilmek iyi bir vizyon gerektiriyor. Tabii bir de iyi bir otomobil ve pilot.
Yani ülkemizdeki hafif yağmurlar sonucu oluşmuş ıslak zeminde bile bazı otomobiller gidemezken, adamların bilmem kaç derece eğimli yolda hoplaya zıplaya zevkle gitmesi cidden muazzam. Resmen izlerken alkışladım. Ancak aklıma gelen soru, tamam çıkmış güzel de, bu arabayı nasıl geri indirmişler? Geri viteste 500 saatte inmek de yürek ister yani.
Reklamcılığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösteren çalışma. Aynı işlemi yapacak onlarca arazi aracı varken bir reklam ile dünya basınına konu olursunuz. (Tabi böyle konuşmamdan bu araca balon vs. dediğimi anlamayın, onu kastetmiyorum)
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri