Satış fiyatı 1 milyon tl'nin bir tık altı olan canavar.

5 litrelik V8 motoru supercharger besliyor ve 550 beygir - 680 Nm tork üretiyor. 2335 kg ağırlığı ile uçan tank diyebileceğimiz arkadaş, bu kadar iri ve ağır olmasına karşın 0-100 km/s hızlanmasını sadece 4.7 saniyede tamamlıyor.

nurburgring'i tam 8 dakika 14 saniyede tamamlayarak gelmiş geçmiş en hızlı Suv olma ünvanını da eline geçirmiş oldu.

the makina tarafınca çekilen videosunda sesine hayran kaldığım suv.

(bkz: range rover sport svr the makina videosu)
Bir numunesi dev gibi Brembo frenleri ile şuanda Bostancı Kosifler Oto'da bulunmakta.
akronimi (s)pecial (v)ehicle (r)acing. etkileyici bir 0-100 hızlanmasına sahip olmasına karşın top speed 260'larda kalmaktadır.
Bir suv'nin bu kadar yeteneğe sahip olması kolay bir mesele değil. Yol ve sürüş yeteneklerini kanıtlamak için ring'e çıkar, 8 dakika 14 saniye ile en hızlı suv rekorunu kırsın. Arazi yeteneğini kanıtlamak için aracın lansmanı off road parkurunda yapılsın. Gücünü göstermek için 260 km/h sürate çıksın. Bu yetenekleri de 2016 en iyi 4x4 aracı ödülü ile taçlansın. Dünyanın en iyi çok yönlü suv si olabilir.
borusan otomotivden isteyecek olduğum, fakat vermeyi kabul ederlerse işi bırakacağım ve arabalı sözlük'e veda edeceğim araç. risk budur!
içindeki kadını normal halinden 74 kat daha seksi gösteren otomobildir. Dün spordan çıktım ofise geçip biraz işleri düzenliyim diye yürüyorum. Herkes bilir meşhur Kanyon Avm önündeki yaya ışıklarının ne kadar uzun süre kırmızıda kaldığını. Ben de işte o uzun ışıklarda gelene geçene bakarken, mat gri boyalı, siyah HRE jantlı ve siyah tavanlı bi sport svr gördüm. Tam kırmızı deri koltuklara falan odaklanmışken bir de ne göreyim, ciddi anlamda güzel bir kadın kullanıyor aracı hem de ne kullanma bildiğin dip gaz. Gerçekten kendi isteğiye alıp kendi o görselliği sağladıysa bence mükemmel kadının tanımıdır. Hele kendi isteğiyle o HRE'leri taktıysa yorum bile yapamıyorum.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri