Bence çok da güzel olmuş konsept'tir.
Land Rover Evoque zaten hem çok yakışıklı hem de çok iyi yol tutan lüks bir otomobildi.
Bu üstü açık konsept ile de ürün gamını geliştirmiş oldular. Şu an için en ucuz evoque yaklaşık 300.000tl, bu da sanırım 350.000'den ucuza gelmeyecektir.
Param olsa çok bir tane alır garaja atardım. Özel bir otomobil olduğunu düşünüyorum.
Evoque genelde kadın arabası imajı ile tanındı bence ancak bu tasarımı olayın sonu olmuş,çok hoşuma gitmiştir.
Murano Cabriolet ile sınıfında ikinci model olacaktır.

Not: Nissan'ın ki tutmadı.
Gecenin 1'inde görüp 'doğru mu okudum lan?' dediğim bir başlık. Sonuçta her gün convertible SUV'lerle karşılaşmıyoruz.
Çok beğendiğim Evoque böylece kalbimde iyice tahta sahip olmuştur
baya efektif
Uçuk fiyatlara sahip olmaz ise eğer satacak olan otomobil.
Bence eli yüzü düzgün bir cabriolet olmuş kendisi.
Geçenlerde fransa alplerinde ilk dünya lansmanı yapılan otomobil. Dünyanın ilk lüks SUV cabrio'su olma özelliğine sahip bu aracı borusan dizel ünite ile getiricekmiş. Benzinli versiyonlar istek üzerine getirilecekmiş. Yaza doğru türkiyeye gelmesi bekleniyor. Fiyat belli değil. Cabrio otomobil sevmem, yanı sıra suv de sevmem fakat bunu ayrı bir yere koydum, hoşuma gitti resmen.
Tamamen otomatik olarak açılabilen veya kapanabilen Z katlamalı tavan sistemine sahip olan Dünyanın İlk Lüks SUV Cabriosu. Bu kumaş tavan, 48 km/s hıza kadar, 18 saniye içinde açılıp, 21 saniye içinde de kapanabiliyor. Ayrıca Land Rover, Evoque Cabrio'nun kumaş tavan sisteminde kullanılan özel akustik yalıtım sayesinde tavan kapalı olduğu sürüşlerde konfor seviyesinin normal bir Range Rover Evoque ile aynı olduğunu iddia ediyor. Bu araç SUV platformunda konumlandırıldığı için normal bir Cabrio araç için oldukça yüksek ve omuz seviyesi yukarda, bunun sonucunda Fransa Alplerinin buz kesen soğuklarında bile Koltuk Isıtma + Klima ile üstünüz açık olarak gezebiliyorsunuz :) Türkiye fiyatı ise ortalama 350bin TL civarında olacak gibi Haziran ayında geldiğinde göreceğiz hep birlikte
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri