Amerika'da "The Rocket" lakabıylada tanınan, bileği kuvvetli aynı zamanda eğlenceli pamuk gibi bir amcadır. Önceleri Motor Trend Channel'da teste alınan arabayla bir tur atıp görüşlerini anlatırdı. Şimdiyse The Racing Lineadlı bir seriyi sunuyor ve videolarda daha çok yer alıyor.
Videolarda anlattıklarını türkiyede öğrenebilmek için sürüş akademilerine böbrek parası vermeniz gerekiyor. Bizim ülkede bir delikanlı çıkıp da bu adamın anlattıklarını anlatamaz videolarında. Bayramda kaza oranının artmasıyla akşam ana haber bültenine çıkan bilmem ne sürüş akademisi bilmem ne uzmanı hocası direksiyonu 9 çeyrek tutuyoruz fren yapıyoruz arkadaşlar işte size güvenli sürüş başlıklı anlatımlarından ileriye gidemez. Hoş adam çıkıp tüm bilgi birikimini de bir videoda anlatmak istemez. Niye? Çünkü gelir yok. Ben çıkar anlatır bunların da videosunu çeker yayınlarım ama o da olmaz. Her neyse abimiz güzel şeyler anlatıyor.
Ben bu dayıya pek güvenmiyorum ne demek istediğimi mx-5 test videosunu izlerseniz görürsünüz.Güzel para yiyo gibi geliyor otomobil firmalarından.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri