Bugün itibariyle sahibinden.comdan bütün ilanları kaldırılan ve dükkanıda aynı şekilde boşaltılıp terk edilen galeri.
Boşalan dükkana karşın 80 Milyon Tl gibi bir para Mert'in cebine dolmuş. Güzel tezgah. Araç ve para kaptıranlara geçmiş olsun.
Dün geç saatlere kadar E-5 Acıbadem-Hasanpaşa arasındaki dükkanlarının önünde acayip bir kalabalığın olduğu galeri. Sebebini çözemedim çokta üstünde durmadım ama önünde dizi dizi arabalar vardı hatta biz galeriyi basmaya mı gelmişler gibisinden geyikler yaptık.
80 milyon liralık vurgun yaptığı ve yurt dışına kaçtığı iddia edilen galeri. Sahibinin ismi Mert Gülay. Genel olarak konsinye çalışan bir galeri. Birden fazla otomobili düzünelerce kişiye satıp toz olmuş.
haRAM's
Boş galeriden video
Eğer hakkındaki söylentiler doğru ise bir arabayı yaklaşık 20 kişiye satan galerici.
Kartalda 3 dolara aldığı apaçi montlarını 100 tl'ye satarak sermaye yapan ve galeriyi açan mert gülay'ın piyasayı köpppeeeeek gibi dolandırdığı galeri.
aynı arabayı farklı kişilere satıp, dolandırıcılık yapılmış olan galeri. bu kadar hızlı büyümesinden belliydi. bir de tabii ki nissan 350z'lerin fiyatlarının artmasının asıl sebebi olandır.
Kirli sakallı, şekil saçlı, dik yakalı, dar kesim pantolonlu,
elinde tesbih, sivri uç makosenleri altına çekip
galericilik yapanların birbirlerini yemesidir.
Siyah tabela üzerine fil kadar jan janlı isim yazarak olmuyor bu işler.
s&s motors gibi kurumsallaşmaya ömrünü adamış firmaları gözümüzde daha da büyüten hadiseyi gerçekleştiren galeri. öyle kolay olmuyor yani o işler işte. bak ne güzel kurumsallar dururken bunlardan araba alanların da aklından şüphe edilir zaten.
Dansöz oynattığı otoparka mı saklandı acaba? Yoksa herkese yurt dışına kaçtı imajı verip silivride mangal mı yapıyor? Kanarya adalarında mojito mu yudumluyor? Hatunu da almış yanına kaçarken. Tam çomar ya.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri