İstanbul Park'da hizmet veren Porsche'nin sürüş eğitim merkezinin adıdır. Günlük 250 euro gibi bir ücrete bir çok Porsche modelini deneme şansı sunar, bunun dışında iki günlük sürede özel hocalarda eğitim almak isteyenler için özel kurslar vardır. Ücretler 6.000 Euro gibi uçuk fiyatlarda olunca pek bi özelliği kalmıyor tabi. Ancak 250 euroluk sürüş tecrübesi için belki o miktar gözden çıkarılabilir hatta belli mi olur pazarlıkla ayarlanırsa bir sözlük zirvesi bile yapılabilir.
250 euroyu gözden çıkarmıştım bu deneyimi yaşamak için. Fakat sözlük zirvesi hayatımızda yapabileceğimiz en iyi deneyimlerden birisi olabilir. Bu konu hakkında Porsche'nin Kurumsal İletişim departmanlarından biri ile görüşme gerçekleştirilebilir. bildiğim kadarıyla da bu görevi Selim Eskinazi yürütüyor.
2016 istanbul park halk günü fiyatları hadisesinden sonra zam yapılmasını beklediğim organizasyon.
özel sürüş eğitim paketi 18.000 tl olduğu için, fiyatın zamlanması durumunda pek de etkilenmeyeceğim organizasyondur. hem istnabul park'ın fiyat politikası, hem ülkedeki genel pahalılık, hem de kur farkı yüzünden porsche kullanmak hiçbir zaman kısmet olmayacak diye düşünüyorum.
Sadece ultra zengin adamlara eğitim ve experience vermekte olan sürüş merkezi. Eğlenceli ve eğitici olabilirler ama maalesef halka hitap etmiyor, tabii ki etmemesi de çok absürt değil. Adı üstünde Porsche.
Bariz bir şekilde ya porsche kullanıcısı olmanız isteniyor ya da "potansiyel porsche alıcısı" olmanız gerekiyor.
Fakir ama gururlu adamın giremediği merkez. İstanbul Park zaten bu konuda fikrini açıkça gösterdi, içeri züğürt adamı istemiyorlar. (bkz: 2016 istanbul park halk günü fiyatları)
Vw nin zamanında yaptığı organizasyonlarla aynı mantıkta eğitim vernektedirler.Bu aracı alacak tecrübesiz kişiler için inanılmaz yararlı olacaktır.volkswageni olan arkadaşlar bence vw etkinliğini bekleyip kendi araçlarıyla katılsınlar.
İntercity bunyesinde bulunan butun porsche'leri satisa sunmus. Acaba bu organizasyon kapatiliyor mu yoksa kendi araclarini mi satiyorlar diye merak ettirendir. Bilgili yazarlar aciklarsa seviniriz.
Bu sürüş merkezi ilk kurulduğunda İstanbul Park'ta çalışıyordum ve konuşulan zamanı gelince tüm modellerin satılacağı şeklindeydi.

Sanırım araç parkını yenileyecekler, program devam edecektir diye düşünüyorum ama tabii belli de olmaz.
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri