porsche'nin 'supercar killer'i. öncelikle kişisel olarak porsche sevmeyen bir insan olarak hayran olduğum bir modeldir. pdk şanzıman ve tüm tekerlekten çekiş sistemi sayesinde 0-100'ü 2.8 saniyedir! son sürati ise 320 km/h ile sınırlandırılmıştır. arkadan yerleştirilmiş 3.8 litre hacimli klasik bi-turbo boxer motoru 552 beygir güç ve 2200 rpm'de 750 nm tork çevirir. muhteşem bir fiyat/performans aracıdır. bu alanda rakipleri nissan gt-r, chevrolet corvette zr1, dodge viper acr, lexus rcf, chevrolet camaro z/28 gibi araçlardır.
rolling esnasında 1000+hp'lik bir supra'ya kafa tutmuş ve top speedde yenilmiş bir araba. videodaki turbo s stock haldedir.

rolling videosu
Hayvan gibi giden otomobil. Yani öyle böyle değil bildiğin hayvan gidi gidiyor. porsche 911 gt3'ün yanından bile ışınlanıyormuş gibi geçebilir. Gerçekten hayvan gibi gidiyor.
Galeride duran bir 911 Turbo S'in başına gidip "eninde sonunda benim olacaksın ve mutlu olacağız biliyorsun değil mi ?"diye beni konuşturan bir gergin! Tüm pis işlerimde suç ortağım olabilir!
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri