Polislerin görev icabı kullandığı, her petrolhead'in gördüğünde kalp atışlarını hızlandıran araba. Gördüğümüz zaman heyecanlanmamızın sebebi Hyundai Accent fanatiği olmamızdan değil 'kesin ceza yiyeceğiz' moduna girmemizdendir.
Polizei yazılı olanlar hep daha çekici gelir bana.
yurtdışındaki versiyonlarından karizma fışkıran araçlar. hele otoban polisi dedikleri arkadaşların kullandıkları supercarlar adamın ağzını bir karış açık bırakır.
İçine ilk defa ortaokulda bindiğim araçtır. babamın şahini ile bunlardan kaçtım sanıp bir evin bahçesinde yanımda arkadaşla arabanın içinde saklanırken enselenip beni kendi araçlarına bindirdikten sonra 2 araba eve götürmüşlerdi bizi. Bizi pijamayla karşılayan babam tanıdık polislerin sadece uyarmakla yetinmesinden olacak o zaman bana hiçbişey dememişti. Küçük ilçede büyümenin böyle avantajları oluyor işte. Düşünüyorum da Allah korumuş o daracık sokaklarda fütursuzca sürat yaparken. Sanki gone in sixty seconds çekiyon eşek sıpası. Ergenlik işte
görevi trafiğin düzenini sağlamak olan kişilerin bilimum kural hatasını sergilediği arabalar. ne kırmızı ışık dinlerler, ne doğru dürüst trafiğin akışına katılmayı. tüm yolların efendisi gibi hareket ederler.
amerika'da, los angeles'taki versiyonu için
(bkz: tesladan polis arabası yapmak)
britanya'da kullanılmaya başlanan yeni modelleri de süper olan meslek aracı.
mustang - 1
mustang - 2
bmw - 1
bmw - 2
bmw - 3
dubai'de bugatti chiron'ların kullanım amacıdır.
çok da güzel giydirmişler.
ülkedeki araç profiline uygun alım yapılan araçlardır. mesela dubai'nin otoyollarında envai çeşit supercar 300 km/h üstünde hızlarda illegal yarış yaparken alalade bir arabayla onları kovalayamazsınız. adamların meyili var tamam ancak biraz da mecburiyetten yapıyorlar. yakaladıkları araçlara ise 40 bin ila 120 bin dolar arası ceza yapıştırıyorlar.
ukrayna polisi için artık mitsubishi outlander phev olandır.
giydirilince çok karizmatik olmuş.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri