Bugün Mtv'de tekrarına denk geldiğim efsanevi program. Aslına bakarsanız başlangıçta araçları modifiye eden west coast customs gerçekten çok iyi işler yapan bir firmaydı ancak reyting kaygısı sanırım, programa özel tasarlanan araçlar tek kelimeyle rezalet. Tabii o zamanlar (çocukluğumda) inanılmaz güzel geldiğini itiraf edeyim.
Bu sözlükte bu başlık bugün mü açılmış gerçekten çok şaşırdığım başlık.

Zamanında izlerken Arabaya Playstation 1 daha sonra 2 falan koymaya başlamışlardı. Kendi aracıma da yapacağım diyordum arkaya televizyon falan koyuyorlardı.

Ancak hesaba katmadığım şey vergiler oldu çünkü şu an B sınıfı aracım var . Televizyonu koysak oturacak yer yok.
Modifiye edilen araçlara koyulan pamuk şeker makinaları, fondüler, mangal vb. aksesuarların çoğunun işlevsel olmadığı program bittikten sonra kullanıcılar tarafından açıklanmıştı. Çoğu aygıt çalışsa da kısa ömürlü olduğundan şikayet ediyordu arabaları 'pimped' olan kullanıcılar. Ayrıca söylentiye göre bu araçların sigorta değerleri de sonrasında bayağı bir yükseliyormuş.
hey gidi Xzibit reis...
Hatırladığım kadarıyla yıllardır restorasyon yapıyorum ayağına garajda yer kaplayan araçları hop diye çekiciye yükleyip 7 gün içerisinde modifiye ediyorlardı. Aracın içerisinde bulunan veya bagajdan çıkan eşyalara göre de aracın sahibi hakkında bilgi alıp ona göre tasarlıyorlardı. Bowling temalı, kumarhane temalı bir çok araç yapmışlardı. Yalnız en net hatırladım. Küçük daihatsu hijet araca yaptıklarıydı. Güzel programdı vesselam. Şimdi ki overhaulin, gasmonkeys, chopshop gibi programların yanılmıyorsam önceliğiydi. Ya da bize ilk iletilendi.

edit: Hatırladığım program ilk sezonun ilk programıymış :) Merak edenler için, Link
Kumarbaz bi adamin aracina rulet çarkı yerlestirmislerdi
bunlar da ilginizi çekebilir