Araç testi boyunca birlikteydim ve benim de test etme imkanım oldu. Son entrydeki yanlışları düzelteyim isterseniz. Bardaklığa 500 ml şişe sığıyordu. Sürekli suyumu oraya koydum. Acaba hangi boyutta şişe sığdırmaya çalıştınız anlayamadım.

Kapı cepleri oldukça yeterli, ufak tefek ıvır zıvırı içinde kaybedebileceğiniz bir boyuta sahip. Kapı menteşesine yakın olunca ne oluyor onu anlamadım.

rüzgar sesi birçok youtube kanalında almadığına dair şeyler söylense de 90 km'den itibaren alınıyor diye belirtilmiş ilk entride.

Direksiyonun daha da kalkmamasının nedeni zaten km göstergesine direksiyonun altından veya içinden bakın diye değil. Direksiyonun üzerinden bakın diye öyle bir kokpit tasarımına sahip. Ayrıca küçücük direksiyonu daha da nereye kaldırmayı planlıyorsunuz anlamadım. Boyunuz 2,15 ise hak verebilirim buna.

Yine arkadaki baş mesafesi konusunda boyunuz 2.15 ise gayet haklısınız. Yoksa 1.95lik arkadaşların falan bile baş mesafeleri iyiydi. Üstelik cam tavanda.

Yol bilgisayarının tft ekranda gösterilmemesi bence o kadar abartılacak bir mevzu değil. ekrandaki menü tuşuna basıp sürüş kısmını seçiyorsunuz. he tft'de de olsaymış iyiymiş ama bunu çok matah bir eksiklik gibi anlatmak saçma. Arabanın rot kolu arızalı değil ya yahu. Hatta peugeot fanı olarak dua et de her işlevi orta ekrana toplamamışlar.
tümünü gör