50 yılı bulmayacak olaydır. sonra buralarda yok şu priz daha iyi yok şu akımda yürüyorum gibi şeyler okumaya başlayacağız.
biz araba severlerin belki de son yılları bu yıllar. elektrikli arabalar hızlı olsalar bile 'hissiz' olmaya devam edecekler. ve biz pertolün çocukları bu yokluğu her zaman hissedeceğiz. şimdi yola çık ve o gaza dibine kadar bas, o motor sesini bir gün duyamayacaksın çocuk!
Bazı kaynaklara göre 35 bazı kaynaklara göre 50 yılımızın daha olduğu yazıyor.
Yolun sonu hiç de güzel olmayacak, düşünsene caddeler toyota prius dolu.
Öldür Allah'ım beni o günleri gösterme.
Petrol biter başka bir şey kullanılır dediğim konu.
Arkadaşlar alternatif yakıtlardan bahsediyordu bir başlıkta, onları kullanırız işte. Elektrikli arabalar sıkıcı.
"Baba ufaktan bi gıdıkladık akım devresini, 50 ampere açtık, alet nasıl ivmeleniyor görmen lazım" diyeceğimizin yakın olduğu durumdur.
V6 ların sesini dijitalden dinleyeceğimiz günler yakındır...
Elektrikli, güneş enerjili araçlar ile atık gıda ve çöplerden üretilen metan gazıyla yürüyecek taşıtlara geçiş yapılacak dönem.
Kara günlerin habercisidir. Herkesin vızıltı gibi ses çıkaran elektrikli otomobillere binmesin çok az kaldı.

(bkz: Winter is coming)
suudi arabistan ve iran'ın tam gaz üretimine devam edeceklerini açıklaması ile fiyatlarının düşmeye devam ettiği ve şimdilik olmayan sorunsal.

zati bu açıklamanın ardından brent petrol fiyatları %4 kadar değer kaybetmiş ve varil başına 32 dolar seviyelerine gerilemiş. bakalım pompa fiyatlarına bu nasıl yansıyacak.
elektrikli araba projelerinin bu kadar revaçta olduğu bir dönemde ayyuka çıkmasının gizleneceği problem. tabiki abanacaklar üretime, yoksa artık piyasa boş değil. hemen dolduruverirler.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri