anahtar tasarımı kendisinin aliminyumdan (jantlarında kullanılan metal) yapılmış bir heykeli olan süperspor dört tekerli. anahtar kapaklı bir tasarıma sahip ayrıca kapağında dinlemek isteyebileceğiniz müzikleri saklamak için kullanabileceğiniz bir usb belleğe sahip.
şirketin sahibi'nin
ağzından
Gerçek bir Supercar 'dır Pagani. Konforlu olsun, lüks olsun diye hiç bir şey yapılmamıştır. Herşey daha hızlı nasıl gider? Daha iyi nasıl döner? Daha iyi nasıl durur? sorularının etrafında birleşir. Yabancılar Pagani için 'God Of Wind' diyorlar zaten. 2012 yılında yılın 'süper otomobili' seçilmiştir. Richard Hammond 'ın yaptığı inceleme için: inceleme
Richard abimizden çok güzel ve sıkmayan incelemesi için: inceleme link
Ferrarileri lamboları bir kenara atın. İşte süper araba budur. O km göstergesindeki milyon dolarlık saat detayları yok mu, resmen beni benden alıyor. İbre terstir bu arada.

O tüm iskeleti görünen vitese ne demeli? Resmen hayallerim.
hypercar. ismini bir rüzgar tanrısından alan bu italyan arabası 6 litre hacimli mercedes amg imzalı twin turbolu bir v12 motora sahiptir.
0'dan 100 km/h hıza 3 saniyede çıkan aracın son sürati 400 km/h dir. 700 beygir ve 1000 nm torka sahip olan arkadan itişli otomobilin dikiz aynaları kadın gözünden esinlenerek tasarlanmıştır. satın almak isterseniz ikinci eli için bile 1,200,000€ gözden çıkarmanız gerekir.
Yarışmak, yola tecavüz etmek, milletin dikkatini çekmek ve kendi egonu tatmin etmek. Sanırım tam bir tanım cümlesi oldu. Bu arabanın benim için ifade ettikleri bunlar.
cenevre otomobil fuarında yerini alan güzellik. videosu burada
malum siteye düşen ilanı ile türkiye'ye geldiğini gördüğümüz otomobil.
Yolda inanılmaz sesler çıkartan, mitolojik rüzgar tanrısı adıyla karizmasına karizma katan otomobil. Ayrıca dünyanın en güzel ayna tasarımına sahiptir, net.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir
ilgili galeri