detailing merkezleri arasında en "elit apaçi" ekibe sahip dükkan. gerek teknik bilgileri, gerek kültürleri , gerekse kıyılarında kalmış gazcı ruhlarıyla "beyaz şahinin içinde son ses bach dinlemek" tabirine en uygun adamlar.
işçilik ve kalite olarakta diğer uygulama merkezlerine nazaran daha uygun fiyat vermelerine rağmen "bas-geç" yapmadan, emniyet kemerinin klik kısmındaki press yazınının içine dolmuş pisliği bile temizlemeden araba teslim etmeyen ruh hastası tipler. işlerini de gerçekten severek yapıyolar. yoksa hangi boğaziçi mezunu gidip detailing açar azizim?
aracını özenli kullananlara tavsiye edilir.
Detailing merkezleri arasında muhtemelen en 'cool' olanıdır. Mekanın dışardan 3.dalga kahve dükkanları ya da kadın kuaförüne benzetildiğini kulaklarımla duydum. Aracınızı içeri alıp sizi kendi hazırladıkları gayet sağlam bir filtre kahve ile karşılarlar. Fonda Oasis, Gramatik, Depeche Mode, ZZ Top falan çalar. Kafanıza göre takılırsınız, onlar işini yapar.

Uygulamalar bahsettikleri gibi araca ve kişiye özel belirlenip yapılır. Ellerinde her çeşit kaliteli sarf malzemesi ve koruma ürünleri bulunur. Sizin başka bir tercihiniz varsa onu da temin edip uygularlar.

Sahipleri İlbey ve Engin italyancı olsa da her nevi araca hizmet verirler. Ağırlıklı italyan grubu, BMW, Mercedes yanında Ferrari, Porsche ve Maserati grubundan da müşterileri var. Araba ayırt etmez ya da markaya göre fiyat vermezler.

Tanım; İstanbul/Bakırköy'de butik detailing merkezi.
bunlar da ilginizi çekebilir