• / 2
Vw grubunun tüm otomobilleri
Japon Otomotiv Endüstrisi
(bkz: overrated)
Volkswagen'in çoğu modeli ve tüm japon arabaları.
Dayanıklılık, sorunsuzluk deniyor japon arabaları için ama değmez sorunsuz olacak diye öyle bomboş arabalara binmeye.
(bkz: vw)
(bkz: Nissan GTR) Zamanında çok iyiydi, fiyatına göre hala iyi. Ancak bu 1.8 tonluk su aygırı zamana yenik düştü. Kabul edin artık eskidi.
(bkz: Porsche 911 Turbo S) Çok yetenekli, hatta fazla yetenekli. Artık çoğu medya tarafından "sıkıcı" bulunuyor.
1.Nissan Qashqai
2.Volkswagen Jetta: Kullandığı platform dahi octavia'dan eski olmasına rağmen millet hunharca dizel jetta aldı,gerçekten marka algısı insanlara neler aldırıyor.
3.Toyota corolla (ae101): Daha üst model corolla'lardan bile daha yüksek fiyata alıcı bulabiliyor.
4.Honda Civic (fd6): Bu da hemşerisi ae101 ile aynı kaderi paylaşıyor.
5.Volkswagen golf(mk4,mk5):Sağlam diye bu yaşta ki arabaya bu fiyatlar bağlanmamalı, daha yeni olan Fransızların,Korelilerin parçalarını yerden toplamıyoruz, neden kafaya takılıyor bu sağlamlık anlamadım gitti.
Ek olarak nissan gtr hakkında konuşmak gerekirse fiyatı şu an bile rakiplerine göre ucuz denecek seviyede(100.000$),ek olarak alıncak hks turbo kit ile(+10.000$) daha yüksek güçlere sağlıklı bir şekilde çıkılabilir,pek overrated olduğunu düşünmüyorum.Şöyle de bir gerçek var ki araç çok ele ayağa düştü, çoluğun çocuğun,hiçbir şeyden anlamayan adamların ağzında gtr var,hal böyle olunca overrated gibi geliyor insana.
(bkz: Maserati Ghibli) parcalarini Dodge Dart’tan alan, konsolunda ucuz plastikten gecilmeyen ve igrenc bir infotainment sistemi kullanan italyan guzeli. Her marinanin ve luks avm’nin onunde bir tane bulunmasini izgaradaki logoya ve muthis dis tasarimina bagliyorum. Baska aciklamasi yok
tok kapı sesine sahip otomobil grubudur. isim vermek istemiyorum.
  • / 2
bunlar da ilginizi çekebilir